Sevgiliniz/Eşiniz size şunu söylese ne düşünürdünüz?

Duyuru Hanımları,

Sevgiliniz/Eşinizle aynı evde yaşıyosunuz. Akşam eve gelince şöyle bi şey söylüyor; "Gün içinde zaman hızlı geçse keşke akşam olsada seni görebilsem diye düşünüyorum ama gün bitincede kalan ömrümden bir gün daha geçtiği için seninle geçirebileceğim vakit azalıyor. Bu ikilem beni üzüyor. " dese ne düşünürsünüz?

sen ne söylüyorsun değişik derdim

  • cekilmis gayfe  (25.09.15 22:01:28)
fak it lets go bowling derdim

  • washe  (25.09.15 22:03:02)
wat ken ay du samtayms derim ya da wat dı fak ar yu tolking ebaut derim ;_;

ama kötü niyetli söylenmiş bişey yok bence..
  • shotgunwoman  (25.09.15 22:05:13)
üstündekileri çıkar ne dediğin anlaşılmıyor derim.

  • bigbadabum  (25.09.15 22:07:54)
oha, ne güzel demiş işte daha ne desin.

  • lorne malvo  (25.09.15 22:08:24)
tebessüm eder, sarılırım. illa bişey düşünmek zorundamısın..

  • copy paste  (25.09.15 22:15:00)
Çok güzel bir şey demiş ki, bence de tebessüm edip sarılmak hatta üstüne öpmek lazım :)

  • ekaterina  (25.09.15 22:17:32)
daha fazla bir şey dedirtmezdim ama içimden yapacağın romantizme sokayım der, gidiş yolundan puan verirdim.

  • air  (25.09.15 22:23:03)
bir insanın cidden bunları düşünüp sonunda da üzüleceğine inanmıyorum. güzel bir şey söyleme çabasının ürünü uydurma cümleler bunlar. o yüzden "çıka çıka bu mu çıkmış, meh" diye düşünürüm :)

  • kül  (25.09.15 22:24:27)
bence gayet samimi. saatler çabuk geçsin ki seni bir an önce göreyim istiyorum ama saatler çabuk geçince de hızlı yaşlanıyorum diyor hem de sensiz..

  • rapon  (25.09.15 22:35:15)
hangi ilaci ictin ?

  • evimin paspasi  (25.09.15 22:36:10)
bu cümleleri sarf etmek için çok düşünmüş olmalı. teknik puan düştükçe artistik değeri artıyor sanırım. aferin derdim ki yine böyle şeyler söylesin. pratik yaptıkça teknik kısmın da düzeleceğine dair umut beslerdim.

  • bıdıbıdı  (25.09.15 22:44:19)
Sevgili açısından:

Normalde böyle şeyler söyleyen biri değilse: "Evlenme teklif edecek, yolunu yapıyor galiba" diye düşünürdüm ve heyecanlanırdım.

Normalde böyle şeyler söyleyen biriyse: "Bana duygusal açıdan bağımlı, bensiz kendi kendine yetemiyor" diye düşünürdüm ve soğurdum.

Eş açısından:

"Beni şımartıyor, beni seviyor, benimle evlendiği için mutlu olduğunu bu şekilde gösteriyor" diye düşünürdüm ve hayatıma memnun bir şekilde devam ederdim.
  • whimsical  (25.09.15 22:46:05 ~ 22:48:55)
"Cagan irmak filmi mi kizim bu?" derim.

  • stavro  (25.09.15 23:05:07)
1.bp.blogspot.com

sarhoş olmadıktan sonra ağzından böyle sözler çıkmaz asla XD

ama bunu ben söylerdim kesin, bu hikayede söyleyen taraf benim. o yüzden çok anlamlı ne güzel söylemişim filan derim :P
  • neferkitty  (25.09.15 23:22:13 ~ 23:22:40)
"Senin ağzını yerim ben, bu zamana kadar nerelerdeydin sen?" derdim.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (25.09.15 23:36:50)
inanmazdım.

  • sen git ben geliyorum  (26.09.15 20:42:45)
Bir yandan sevinirim, bir yandan da "Orta yaş bunalımının ilk belirtisi" derdim içimden. Yaş 35-40 civarı ise "Yandık,yakında ergenliğe girecek" diye düşünür, daha gençse neden bu kadar erken olduğunu anlamaya çalışır, monotonluğu kaldırıp kaldıramadığına bakardım.

  • aychovsky  (26.09.15 20:51:28)
uu beybi derdim.
kafasina tas mi dustu, aska mi geldi, ne oldu diye dusunurdum.
sevinirdim cok da kurcalamazdim herhalde.
  • chaotic good  (26.09.15 21:28:08 ~ 21:39:35)