sayın bayan arkadaşlarım tepkiniz ne olur bana

Otobuste bir erkek sizden hoşlansa ve bir şekilde tanışmaya çalıssa ne tür bir tepki verirsiniz *
Ya da nasıl yapılır ve başarıya ulaşılır bana en makulu şu geldi..
Otobus durağının indiği durakta inip .

Çok pardon ..sanki sizi bir yerden tanıyrm gibi .. sonra ad soyad alınır .. ya bi kahve içsek mi desem ne olur yas 23 kızlarda 18 24 arası

sizi bi yerden tanıyorum kadar modası geçmiş bir cümle olamaz. Pardon bakar mısınız sokak çapkını değilim yüksek mühendisim falan desen daha iyi :)

  • ekaterina  (27.06.13 00:19:09)
sizi bir yerden tanıyorum kaldı mı ya hala?
yok, yemez, hiç şansın yok.

  • mutevazi  (27.06.13 00:20:36)
öneriniz ne

  • cenkist  (27.06.13 00:21:14)
ben şahsen herkese yapıyordur diye düşünürüm, pek takmam.

  • engiribord  (27.06.13 00:24:27)
sen burda yazanlara bakma.bunu yaparsan gerçekte taciz etti diye dalarlar sana.

  • gorki  (27.06.13 00:28:38)
"merhaba, tanışmadan mı gideceksin? :) ben x." deyip elini uzat.

evet derse g.t olursun ama yap bunu. o riski göze almışsın zaten.
  • esmer  (27.06.13 00:30:06 ~ 00:30:21)
bunu sürekli kestiğin biri için mi yapacaksın yoksa otobüste rastgele birinden randevu için pick-up line mı istiyorsun?

  • ilkot  (27.06.13 00:30:52)
bu tarz tanışmalardan sonuç alabilen görmedim ben daha. çok yakışıklıysan ve kız da biraz rahat bir insansa belki bir şey elde edebilirsin. ama yolda gördüğün insanla, eğer karşındakinden de bir sinyal yoksa, bu şekilde tanışmaya çalışman en iyi ihtimalle @engiribord'ün dediği gibi bir izlenim yaratır.

  • trinitrotoluen  (27.06.13 00:33:40)
Genelde tersliyorlar otobusde degilde durakda daha cok sansin aklinda bulunsun.

  • lord  (27.06.13 00:38:28)
yavşak bi hal takınma. daha çok mahçup davran. kusura bakmayın sizi çok beğendim. daha yakından tanımak isterim diyip telefon numaranı ver. dönerse senindir. rahatsız ettim özür dilerim gibi cümleleri kullan.
ama ben dönmem şahsen :)

  • lady montana  (27.06.13 00:38:51)
aşağıya yazacağım cümleyi tek bir kıza söyledim yemediğim laf kalmadı.. o günden sonra herhangi bir girişimde bulunmadım ama eminim sende işe yarayacaktır.. işte geliyor;

"daha sıradışı olmak isterdim ama seninle tanışmak için bir bahane bulmam gerekiyor mu?"

up up up!!!
  • synche  (27.06.13 02:16:59 ~ 02:20:03)
bence hiç bi şekilde şansın yok.bu şekilde tanışmaya gelenlerin genelde suratına bile bakılmaz.

  • gakgul  (27.06.13 10:15:22)