evde ne giyiyorsunuz?

işten gelince evde ne giyiyorsunuz? yatana kadar yine dışarıda giydiğiniz kıyafetlerinizi mi giyiyorsunuz yoksa ev kıyafetiniz var mı? eşofman tarzı mı giyiniyorsunuz? direk pijamaları üstüne geçirenlerden misiniz? bazılarını görüyorum kot falan giyiyorlar evde de nasıl rahat ediyorlar aklım almıyor.

evde kot mu giyiyorlar? :S

ben şort tişört giyiyorum püfür püfür.
  • teknikekip  (20.07.18 14:37:51)
ben genelde sadece boxer geziyorum, ev biraz serinse boxerın üstüne tişört giyiyorum, bu tshirtü yatarken de kullanıyorum. bir nevi pijama gibi

  • yanginmerdiveni  (20.07.18 14:38:24)
yatarken giydiğim şeyi giyiyorum, dışarıdan geldiğim kıyafetle koltuğa bile oturmam, değiştiririm.
pijama oluyor, tişört oluyor, şort oluyor; mevsime göre.

  • Bruce  (20.07.18 14:38:47 ~ 14:39:58)
Eve girer girmez önce pantolonumu çıkarırım, şortumu giyerim, anahtarımı asıp ceplerini boşalttıktan sonraki ilk işimdir. Sonra, esmiyorsa tişörtü çıkarırım.

edit: encrypted-tbn0.gstatic.com
  • rahip janick  (20.07.18 14:39:28 ~ 14:43:34)
Asla dışarıdaki kıyafetlerle duramıyorum. Yazın sadece boxer, kışın pijama...

  • monogram  (20.07.18 14:41:48)
sadece boxer.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (20.07.18 14:44:30)
üste yatmalık tişört, alta boxer

  • sir gawain  (20.07.18 14:49:37)
Eski kıyafetlerimin hepsi ev kıyafetine dönüşüyor benim. Yazın ince bir şort ve tişört giyiyorum. Kışın da eşofman ve tişört giyiyorum.

  • fırt  (20.07.18 14:52:51)
Yaz kış şort/tişört. Evet ev merkezi sistem.

  • grobet  (20.07.18 14:53:35)
evde kotla oturan kişi benim. konfor beklentim yok, miskin hissederim. yazın sporcu atleti, tişört, şort giyerim ama.

  • heidi'nin dedesi  (20.07.18 14:56:44)
Eve girdiğim anda çıkarırım üstümü. Şort/boxer, atlet çoğu zaman.

  • veritaslibertas  (20.07.18 14:58:35)
ropdöşambrımı giyip viski kadehimle arz-ı endam ediyorum.

  • hosein  (20.07.18 15:01:52)
Hatun kişiyim:

Kışın eve gelince kot giyiyorum, elastik olanlarından, tayt gibi ama paçaları düz inenlerden. Kadın kısmısına eşofman görüntüsü (en azından bende) çok güzel durmuyor. Üzerine uzun kollu pamuklu kazak.

Yazın şort&t-shirt
  • SiyamkedisiZorro  (20.07.18 15:01:58)
Yazin sort - tshirt ama rahat seyler varsa ustumde, o da kalabiliyor.

Kisin esofman alti - tshirt

Yatarken pijama. Direkt pijama giyersem otomatik olarak uyku moduna giriyorum.
  • kuehles blondes  (20.07.18 15:03:30)
İşten gelir gelmez üstümdekileri çıkarıyorum çünkü kediler ^^

Perdeleri açacaksam bi şort geçiriyorum, perde kapalıysa sadece boxer.
  • chicha  (20.07.18 15:07:16)
yazin sort-atlet. evin musaitlik durumuna gore (ev arkadasi veya misafir var mi, kapi calar mi vs) boxer-ustsuze donebiliyor. kisin da kombiyi acmayi siddetle reddettigim icin esofman ustune tisort ve hirka ya da esofman kazak falan.

ev icinde mumkun oldugunca az sey giymeye ve kirletmeye calisiyorum. bi sey yiyorum ustume mi dokuldu? bazen makina cikarmiyo. benim ustume dokulse oyle degil ama mesela, cikiyo. kendimi makinaya atmama, her gun giymek uzere farkli deriler almama, bugun hangi cildimi giysem diye dusunmeme gerek yok. kurudu mu kurumadi mi diye dusunmuyosun, kirli sepetine bakmiyosun. en guzeli donsuz gezmek o yuzden mis.
  • der meister  (20.07.18 15:17:39)
Eve girer girmez üzerimi değiştiririm.
O kıyafetlerle duramam asla hele yazın mümkün değil.

Kışsa;
kışlık pijama, tişört, sweatshirt.

Yazsa;
Evde insan varsa şort üstüne erkek kardeşimin giymediği bol tişörtlerinden biri.
Evde insan yoksa direkt erkek kardeşimin giymediği bol tişörtlerinden biri.
  • mutekebbir  (20.07.18 15:18:30)
Yazın don atlet, kışın tayt ve kapşonlu üst.
Yatarken pijama.
Kotla asla duramam, benim de aklım almıyor.
  • peggy  (20.07.18 15:22:09)
elimde olsa sonsuza kadar pijama/gecelikle takilabilirim. eve girdigim anda giyiyorum pijamalari, cikana kadar zorunlu olmadikca cikarmiyorum.

  • in vino veritas  (20.07.18 15:29:50)
don afedersin

  • firemanjonny  (20.07.18 15:37:42)
evde kimse yoksa boxer tişört-eğer birisi varsa + şort.

  • zikardo  (20.07.18 15:39:25)
penye şort.

  • babilbaligi  (20.07.18 15:45:32)
Yazın askılıkısa penye elbise. Kışın pijama. Bu giyisilerle aynı zamanda uyuyorum da. Dışarıdan eve geldiğimde üstümdekilerle asla oturamam. Kot falan bu sıcakta evde olacak şey değil.

  • nick konusunda kararsizim  (20.07.18 16:22:06 ~ 16:23:02)
rahat kısa ev şortu üstüne tişört ya da askılı atlet tarzı bi şeyler giyiyorum yazın. kışın tayt ya da kareli ev pijamalarından üstüne herhangi bi şey.

  • aquarium  (20.07.18 16:33:31)
Sort ve bi beden buyuk ev tshirtu. Kissa pijama alti/ esofman.

  • c1b2k3  (20.07.18 20:58:46)
Şalvar

  • idexo  (20.07.18 21:14:14)
Üstümdeki rahatsa yatana kasar çıkarmayanilirim. Özellikle kışın kat kat giyindiğim için pek kirlenmiyor da ama pislendiyse, terlediysem, vb o zaman doğrudan yatağa giyeceğimi giyerim.

Bol bol kıyafetle çok rahat edemiyorum ben, bol ve gevşek kıyafetler daha rahatsız ediyor beni. Elimi yıkarken pijamanı kolunu ıslıyorum, pijamanın paçası belimden sarkarsa bol bol ayağımın altına girer falan; bol veya şalvar gibi kıyafetle çok rahat edemiyorum. Sıkmayan ama dar kıyafetlerle daha rahat ediyorum. Pijamaların da öyle bol bol olanını sevmiyorum, kapri giyiyorum genelde. Kot da o açıdan güzel bence. Bol t-shirt ile de rahat hareket edemem, korırıp dolarım bir şekil.
  • aychovsky  (20.07.18 21:25:10 ~ 21:29:55)
yazın: ev şortu-tişört(bunları yatarken de giyiyorum)

kışın: eşofman altı üstüne ev kazağı ya da tişört(yatarken yine şort tişört giyiyorum ama)
  • nundu  (20.07.18 21:59:18)
duşun ardından boxer ya da ince bir şort. arkadaş evdeyse gelecekse şort ve tişört. neyse ki çok karşılaşmıyoruz ve ben genelde odamda takılıyorum ve boxer!

  • runagain  (20.07.18 22:16:52)