Swarm kullanmayan var mı

Silsem mi diye düşündüm bi, güzel taraflarına bakıyorum eş dost falan aynı mekandaysa görüyorsun, kötü yönüne bakıyorum sanki herkes egosunu tatmin ediyor, sırf sahte check in atanı bile gördüm lüks yerlerde. Siz ne düşünüyorsunuz?

kullanmıyorum ben. hatta sosyal medyayı da minimumda tutuyorum, okulla ilgili duyuru vs takibi için facebook kullanıyorum o kadar.

  • air  (25.09.15 17:00:26)
hiç kullanmadım, hatta ad değiştirdiğini filan buradan öğrendim. kimsenin nerede ne yaptığını merak etmiyorum açıkçası, kimseye de bi şeyler göstermeye çabalamıyorum.

  • devilred  (25.09.15 17:00:40)
Ben hic kullanmadim. Eksikligini de hissetmedim.

  • condom kurşunu  (25.09.15 17:00:42)
sosyal medyayı her zaman sıkı takip etmişimdir. cogu hesabım da buralar dutluktu tadındadır. fb 2007, twitter 2009, instagram 2010 vs yine bu foursquare'den de erken haberim olmustu. gelgelelim bu foursquare ve swarm'da hala hesap acma geregi bile duymadım. hic bi zaman da acacagimi dusunmuyorum.

  • xenophobe  (25.09.15 17:05:37 ~ 17:05:42)
swarm denen şeyin ne olduğunu birkaç hafta önce öğrendim o kadar kullanmıyorum. sil gitsin bence acayip saçma.

  • floydian  (25.09.15 17:05:41)
Bi arkadaşım, bi çok şehirde arkadaşım var mesela tek tek haber vermek yerine check in yapınca herkes görüyor, görüşmek isteyenle görüşüyoruz böylece diyor da yine de saçma geliyor bana.

bana geldim demeyene ben görüşelim demem :)
  • ekaterina  (25.09.15 17:09:39)
Swarm olayından dün haberim oldu.

  • bigbadabum  (25.09.15 17:10:47)
Kullanmıyorum. Herkesin nerede olduğumu, nerelere takıldığımı bilmesine gerek yok. Bir yere birileriyle gitmek istersem davet ederim. Oraya beni davet etmeden gitmiş insanların yanına da niye gideyim ki? İsteseler davet ederlerdi.

  • r_u_h  (25.09.15 17:11:55)
Ne olduğunu bilmiyorum

  • mistreated  (25.09.15 17:18:35)
Swarm instagram vs hic kullanmadim kullanmiyorum.
Bu sosyal medya seylerinin icinde en gereksizi swarm bence sil gitsin.

  • aquarium  (25.09.15 17:19:37)
hiç kullanmadım çünkü kimin nerde olduğunu merak etmiyorum

  • jesuistrestriste  (25.09.15 17:21:11)
Swarm'ın Foursquare olduğu zamanlar bir süre kullandım, sonra ben napıyorum lan şeklinde bi aydınlanma geldi ve o günden sonra bıraktım.

  • an engineer  (25.09.15 17:29:44)
Hiç kullanmadım, saçma buluyorum.

  • yirmisantim  (25.09.15 17:35:41)
Hiç kullanmadım kullandam hatun keser hesabımı :D
Sevgilim olmasa karı kız düşürmek için kullanırdım.

  • six packsiz  (25.09.15 17:49:36)
Ben kullaniyordum, zirt pirt o burda su surda diye telefon bildirimden gecilmedigi icin sildim, cok rahatim. Aksam is cikisi evinin sokagina gelince bildirim yapan var. Asiri gereksiz.

bana geldim demeyene ben görüşelim demem +1
  • stavro  (25.09.15 17:51:53)
swarm'ın ne olduğunu bile tam bilmiyorum. foursquare gibi bir şey olduğunu tahmin ediyorum yazdıklarından. ikisini de kullanmıyorum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (25.09.15 17:56:38)
Samimi olduğum arkadaş grubum sürekli kullandığı için zorla bana açtılar ama hiç kullanmıyorum imkanım olsa silerim gereksiz.
Gerçi hoşlandığı kızı,erkeğin nereye gittiğini bulmak isteyenler için iyi bir işe yarıyormuş onu da gördüm başkaları sayesinde.

  • steve rogers  (25.09.15 19:25:20)
hiç gerek duymadım, çok saçma ve insanların çoğu egosunu tatmin etmek için kullanıyor. bazıları da işsizlikten birilerini düşürmek için kullanıyor.

  • chess.is.my.life  (25.09.15 19:28:47)
ben yeni yükledim, eğlenceli. foursquare (?) kullanmamıştım hiç

  • sayns  (25.09.15 20:41:38)
Ben ne olduğunu bile bilmiyorum tinder gibi bişiyse sil gitsin boşver.

  • neferkitty  (25.09.15 20:42:40)
Bir ben kullanıyorum galiba. Gittim yerleri işaretliyorum, arada yorum da yazıyorum. Özellikle tatilde falan gideceğim yerleri de Foursquire'a bakarak belirliyorum. Daha önce bir arkadaşım o mekana gitmişse bıraktığı yoruma göre tercih ediyorum.

  • zombi  (26.09.15 12:11:00)
kullanmıyorum ben de.

  • tescillimarka  (26.09.15 12:20:24)
(bkz: #997017)

link vermeyi de bi türlü yapamıorum buradan: www.eksiduyuru.com
  • sayns  (26.09.15 13:51:30 ~ 13:53:21)
swarm denen naneyi sadece duydum, ne işe yaradığını bile bilmiyorum.

  • der meister  (26.09.15 13:53:05)
ne olduğunu ben de bilmiyorum.
iyi bir şeyse bi anlatabilir misiniz ben de kullanayım.
teşekkürler.
  • kosun lan mevzu var  (26.09.15 13:55:26)
@meister, @koşun lan,

bana da arkadaşım öğretti :pp foursquare'in güncellenmiş haliymiş.

bulunduğunuz yerlerde check-in yapıyorsunuz, arkadaş listenizdeki kişilerden yakınlarda olan varsa size gösteriyor. yani önceden plan program yapmadan buluşabiliyorsunuz. bence en güzel tarafı bu.

insanlar gittikleri yerler hakkında yorum falan yapıorlar, fotoğraf ekleyenler var. gitmeden nasıl bi yermiş diye bakabiliyorsunuz.

çok sosyalim, çok coolum amacıyla kullananlar da vardır tabii de beni ilgilendirmiyor.
  • sayns  (26.09.15 14:03:25)
meister sen sormamışsın da neyse anlatmış oldum

  • sayns  (26.09.15 14:04:05)
hic kullanmadim, air +1
kimsenin ne yaptigini merak etmiyorum, yeni bir mekan kesfetmek icin zaten internetten bulup gidiyorum.

  • chaotic good  (26.09.15 14:11:14)