IOS 9'a geçsek mi geçmesek mi ?

Telefon JBsiz IPhone 6 64. Yorumları okudum netten ama hiç iç açıcı şeyler yazılmamış. Sizce nasıl durumlar ?

Cogunluk telefonun yavasladigini söylemis. Zaten Watch OS de ertelendi. Bir seyin yolunda gitmedigi asikar, bu yüzden ben beklemedeyim. Ama update edilirsede dünyanin sonu degil. Kisa sürede hata düzeltmeleri yine yapilir. Jailberak li olanlar kendilerini update icin sorgulamali :)

  • VIPCH  (17.09.15 11:51:57)
ecuk bekle derim.

  • chaotic good  (17.09.15 11:52:27)
iphone5 ile bir delilik ettim ve şu an geçiyorum. nedir, ne değildir yazarım.

  • polifonik osuruk  (17.09.15 12:01:49)
home tuşuna çift basınca üstte hızlı aramalar çıkıyordu, o gitti. çok kullanıyodum ben o özelliği. telefonda da yavaşlama hissedilir derecede var evet. bence de bekleyin. bi artısı yok zaten

  • animalman  (17.09.15 12:02:04)
5s için konuşuyorum: gözle görülür şekilde bir yavaşlama var pil tasarruf modu iyi. En önemlisi Multi tasking ekranı İ Ğ R E N Ç

  • canercuxy  (17.09.15 12:04:57)
her yeni gelen güncellemede ilk bu tepkiler veriliyor update gelene kadar beklemek mantıklı.

  • steve rogers  (17.09.15 12:29:11)
ilk guncelleme ciksin.

  • alperz  (17.09.15 12:48:36)
iphone5: kötü değil. yavaşlama yok. 1,5G'a yakın bir depolama alanı açıldı telefonumda. ilk yükledikten sonraki 1 saat boyunca bir hash'leme işlemi var sanırım, o yüzden biraz yavaş çalışıyor; ama sonra toparlıyor. batarya kullanımı ile ilgili en erken yarın bir şeyler yazabilirim, ama korkulduğu kadar ölümcül değil.

animalman: hızlı aramaları ayarlardan açabilirsin. google'a sorarsan yerini söyler.
  • polifonik osuruk  (17.09.15 13:49:35)
Ya bu gitmiş, ben götümden atmışım. "Apple got rid of..." yazıyomuş, ben onu baya geliştirdi falan okumuşum. Kusura bakma, kaldırmışlar.

  • polifonik osuruk  (17.09.15 16:25:12)
4s le geçtim. düşük güç modu cidden işe yarıyor. 4 saat kullanım görmek benim için hayaldi. şu an %36 şarjım kaldı ve 3 saat 11 dk kullanım, 18 saat 17 dk beklemede diyor. 4s zaten performans olarak süper değil amma velakin ios 8 e göre fazladan bi yavaşlama yok. aksine telefonu ilk açtığımda pin i girdiğimde telefon 30 saniye kadar tepki veremiyordu şimdi öyle bir sorun yok. uygulama geçiş ekranı bence eskisinden daha kullanışlı. yeni yazı tipi de hoşuma gitti. sonuç olarak ben memnunum tavsiye ederim.

  • washe  (17.09.15 16:48:07)
5c ile geçtim sıkıntı yok

  • karabela  (17.09.15 18:32:13)
güncelleme : ipad mini (ilk versiyon) ile geçtim, 8'den daha hızlı, ama yine ağır. muhtemelen ipad 2'de de aynı olacaktır, zira ilk miniler ile ipad 2 aynıydı.

  • polifonik osuruk  (18.09.15 23:53:21)