sevişirken yapılacaklar tavsiyesi ++++18++++ CAPSLİ

evet duyurunun sevişgen insanları öncelikle belirteyim HETERO ERKEĞİM.

daha yeni başladım bu işlere ve bir kaç gün sonra 2. kez sevişeceğim o yüzden kendimce bi yapılacaklar listesi hazırladım ve buna sizlerin de katkısını bekliyorum.

tecrübe ve tavsiyeleriniz nelerdir?listeye neler eklenmeli?

i.hizliresim.com

korun

  • allanpoe  (20.08.15 21:04:58)
Senden korunsunlar.

Spontane ve degiskendir insan, bu senin yaptigina porno film cekmek deniyor. Olay akisi, yapilacaklar, moneyshot etc. adult seyler izlemeyi birak, kaliplara sokmaktan uzaklas.
  • Silesius  (20.08.15 21:07:58)
yerlere naylon poşet serin?

  • pikrua  (20.08.15 21:08:12)
bu plana uymayı denersen eğer ilişki sırasında. muhtemelen boynun kızarmadan duşa girersin. maceran çok erken biter. listeyle olmaz o işler.

  • cokponcik  (20.08.15 21:12:34 ~ 21:12:57)
Schjkhgdshkkhgcghgffvgff gorseldeki listeye çok guldum. :)))

Spontane ol +1
  • damdanakan  (20.08.15 21:12:52)
evdeki kesici aletleri ulaşamayacağınız bir yere koyun.
bir de arkadaşlarınızdan birkaç saat içinde size ulaşmalarını, aksi takdirde itfaiye, polis, ambulans falan çağırmalarını isteyin.

edit: duyuruyu da silme lütfen. şundan sonraki en favori duyurum oldu.

eksiduyu.ru
  • lesmiserables  (20.08.15 21:14:25 ~ 21:17:46)
Ajdjajdjajd sana veren kıza üzüldüm lan

  • Sskywalkeremre  (20.08.15 21:16:45)
ALDKSFLŞSLFKSF lan sevişmeye bizim kadar değer veren millet var mı dklskfşslcşskfşs

  • shotgunwoman  (20.08.15 21:17:04)
DAİRE ÇİZ NEDİR YA ALDHPADJPKAD

  • cokponcik  (20.08.15 21:18:26)
bence gayet güzel bir liste olmuş ben de hep böyle liste yaparım birkaç şey eklemek istiyorum sadece. korun denmiş zaten, ön sevişmeye yönelik pek bir şey göremedim yani var da penetrasyondaki kadar detay vermediğin için söyleme gereği duydum ön sevişmeyi es geçme. bir de içinde gezdir daire çiz maddesini tavsiye etmem.

  • floydian  (20.08.15 21:19:03)
sonuna kadar okumamıştım ldkfşslzkjLakdjsldlaljdSJDJKS ulan massive attack ne çekti be skfkaşkf

  • shotgunwoman  (20.08.15 21:19:24)
parçalara böleyim derken partnerini parçalama da.

ayrıca memeyi sıktır götü kızart nedir lan? az porno izle.

imza: bir kadın.
  • bir nick var benden iceri  (20.08.15 21:26:24)
Hahahaha götü kızart ney la :) benimki az pişmiş olsun! :)
Spontan olsun, sakın bunları yapacağını hatuna söyleme soğuyabilir. Yani planlı programlı yazıp çizdiğini. Bir de kareli deftere yazmış, kaç ortalı o haha :))

  • bigbadabum  (20.08.15 21:30:27)
lan asdadffg. deep/hard throat unutma.

  • mrthany  (20.08.15 21:37:10)
haci liste cok guzel ama kronoloji üstünde calismalisin biraz daha. madde madde siralarken olay kurgusunu daha iyi oturtmaya çalış.

1) eve gelince gevsemek icin bir şeyler icin. alkol falan. belki sevisirim donunu giymeyi unutma.

2) icerken yakinlas öp okşa memelerini sıktır falan.

sonra ön sevişme ve devami senin listen.

bitince sigara yak.

istiklal marşı ve kapanış.

ayrica guzel bir karsilasmaydi tebrik ederim demelisin ona deger verdiğini düşünüyor.
  • emfuzi  (20.08.15 21:43:50)
Son maddeyi "bamya" diye okudum :D
Ayrıca meme tokatla ne ya? Bunu seven kadın var mı? Memem küçük olduğu için mi bana çok gereksiz geldi?

  • kayranin kedisi  (20.08.15 21:49:27)
android oyunu gibi olmuş

  • cevizlikarpuz  (20.08.15 21:56:00)
kelepçe, kırbaç v.b. bulunsun bir köşede, hiç belli olmaz.

  • Phoebe  (20.08.15 22:01:27 ~ 22:01:49)
Dunyada gelmis gecmis bir ilk olabilir bu.

  • f_d  (20.08.15 22:14:00)
Nette böyle bişi vardı da bu bizi trollüyo bence

  • mistreated  (20.08.15 22:17:20)
Oğlum seks böyle bir şey değil lan. :D

Akışına bırak, böyle madde madde yapman gereken bir şey yok. Zevk alıp zevk vermeye çalış. Zaten hemen geleceksin. Seks aralarında sevgi göster, sohbet et, espri yap tamamdır.
  • yirmisantim  (20.08.15 22:18:04)
CMPE AL101-Programlamaya giriş ve algoritma

  • deligine yuvarlanmis tavsan  (20.08.15 22:27:37)
ahahahahahahahaha

tek yapman gereken içinden geldiği gibi davranmak, bakkal defterli sevişme mi olurmuş ^^
  • devilred  (20.08.15 22:42:29)
evladım, nazik ol, sakin ol, sabırlı ol.
başka birşeye ihtiyacın yok. :)))))

  • tahtelbahir  (20.08.15 23:03:35 ~ 23:03:48)
Hatuna bunu SAKIN gösterme! :)))

Akşam akşam 4 kişinin gülme krize girmesine sebep oldun kardeş. Sevap points bunlar hep.
  • mutlusismankedi2015  (20.08.15 23:07:54)
çorapları çıkartmayı unutma,

popoya tokat değilde, sıkma daha uygun olur, hatun nasıl seviyorsa öyle.
  • selam  (20.08.15 23:18:03)
gülme krizine girdim. bu nasıl bir planlama ya :)

  • şubatsonrası  (20.08.15 23:22:25)
Sevgili kardesim en sevdigim basligi actin. Sevismek listelerle ifade edilebilecek bir durum degil. Karsilikli olarak zevk almaya ve aldirmaya bagli. Ikincisi unutma sevismek pornodan farkli olacak. Bence listeden cok ne istiyorsaniz onu yapin. Ornegin ben anal seksten hoslanmam. Insanlar agzi sulana sulana anlatiyor ama sevmiyorsam yapmam. Bu yuzden bence listelere onem verme. Herkesin hayalleri fantazileri farklidir. Iyi eglenceler bu arada. Benim icin de bir kez bosal ve mutlu ol. Ve en onemlisi KORUN!

  • Traveller  (20.08.15 23:37:21)
Mühendislikten yol yakınken vazgeç.

  • arnold schwarzeneger  (21.08.15 08:50:13)
efsane duyuru. karnima agri girdi :D :D :D D::D D: D:D

adam donem odevi yazmis aq yapacagi seks hakkinda.

dogi de bekle :D :D D: D: bu ne lan.
  • baldur2  (21.08.15 12:04:01)
başlamadan save al... check pointleri es geçme...
platiniuma kas...

  • angry engineer  (21.08.15 12:18:53)
Manuel Ferrera üstadın videolarını izle. Bir iki hareket öğrenebilirsin.

  • Crowley  (21.08.15 13:17:15)
asgduoyasghduınasş :D
capsli seks diye gelip bununla karşılaştım gecenin şu saatinde :D

ya seks böyle bir şey değil :D
  • mrtkbl  (22.08.15 05:44:26)
bir ihtimal sosyal anksiyeten olabilir mi kardes ? ben digerleri gibi dalga gecmem. benim tavsiyem listeyi bosver. pornoyu da bosver. gercek polisi ve aksiyon filmlerindeki polisi dusun. aralarindaki fark porno ile gercek sexden daha azdir. birak o yonetsin. tek tarafli olmamaya calis. ona da zevk ver.

  • charlotte blanc  (22.08.15 08:13:26)
Oooy adam hiç üşenmemiş ya la :( sonra sen dolabın üstüne çıkarsın oda bacaklarını açar sen de nişan alıp laaaap diye atlarsın üzerine bak buda iyi pozisyon... :D

  • six packsiz  (22.08.15 08:37:03)
Kulağına ayıp şeyler fısılda. Büyüklerin yanında bacak bacak üstüne atmak.

  • apartman teyze  (22.08.15 09:45:56)
cevap yazmak ile yazmamak arasında kaldım... sabahımı şenlendirdin dostum. :))))
sanırım mühendisiz :) ne kadar komikte görünse doğru işler peşindesin.
neyse süre ve sertlik korelasyonuna da biraz kafa yorman gerekiyor. bol şans.
  • i need dolar  (22.08.15 10:20:42)
dostum önce bir 'partner dll.' oluşturmalısın, yoksa bu kod çalışmaz.

  • orta sut karisimi vurus  (22.08.15 14:37:53)
kulağını em.
ayak parmaklarını öp.
yanaklarını sık.
saçlarını çek biraz.
  • zawisza  (22.08.15 14:41:27)
:D:D:DDDDDDDDDDDDDDD off :D::D:D:D::DDDDDDDD D:D:D::D:D:D

stres topuydum çok eğlendirdin :D:D:D:D:d dosyaya koy bunu güzel de bi kapak yap :D:D:D:DD
  • dedi ayca  (23.08.15 21:57:32)
bu yazdıklarının birçoğu olmayacak biliyosun di mi?

ben de her seferinde "bu sefer de şu fanteziyi yapıcam" diye öncesinden tembihliyorum kendime ama her seferinde unutuyorum amk.. okulda da ezberim kötüydü zaten dfgdf

not: french kiss yok listede, ekle bence.
not2: kulak memesi ile boynun bitiştiği yer birçok kadının bug'ıdır kardeş, orayı atlama. *kıps*
  • reso aga  (28.08.15 15:37:46)