Sevgiliniz hemcinsiyle öpüşürse...

diyelim ki sevgiliniz bir ortamda (atıyorum barda, alkol kafasında falan) "hemcinsi" olan birisiyle 15-20 saniye öpüştü diyelim. (sizin yanınızda olması gerekmiyor. sonradan geldi size söyledi diye de farzedebiliriz.)

bunu nasıl karşılardınız?
aldatmak olarak görür müydünüz? ("açıkladığı için aldatma olmaz" gibi bir mantığa inceltmeyin konuyu.)
ilişkinizde, ona bakışınızda, sevginizde (aşkınızda) bir değişiklik olur muydu?

edit 1: soruyu her iki cinse de sordum. sırf erkeklee sormuş olsaydım bunu belirtmeyi unutmayacak kadar bilincim yerimde. ayrıca "tahrik" ya da "geyik" amaçlı bir soru değil. gayet psikolojik ve sosyolojik bir soru.

Aldatmak olarak görürüm hemcinsiyle olması bir şeyi değiştirmez ama sanıyorum bu soru erkeklere sorulmuş zira erkeklerde böyle bir olay var gibi yansıtılıyor hep, sanki adam bu olaydan hiç gocunmaz tam tersi tahrik olur gibi bi algı var hep.

  • ekaterina  (17.07.15 02:58:28)
bugün kızla öpüşen yarın erkeklede öpüşür der rahatsız olurum.

  • betfair  (17.07.15 03:00:15)
Hep bi biseksüel sevgilim olsun istemişimdir... Karışık mevzular, kestiremiyorum.

  • bigbadabum  (17.07.15 03:05:28)
Karışmam rakip olarak görmüyorum. Biseksüel olmasına da hayır demem açıkçası. Daha önce de gördüm zaten bir kez.

Edit: Üstüme alındım lan editi. Ciddiydim ben olum.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (17.07.15 03:11:45 ~ 03:29:30)
soruyu editledim. (bkz: edit 1)

  • matrix  (17.07.15 03:23:34)
aldatmadır. ayrılırım.

  • sen git ben geliyorum  (17.07.15 03:32:12)
aga alkol kafasi demissin bi kere. kendinde degilse yaptigi bir sey icin suclayamam.

  • baldur2  (17.07.15 08:17:56)
Bir kadın olarak önce bir şaşırırdım ama sonra hoşuma giderdi sanırım.

  • rivulet  (17.07.15 10:00:34)
içeri doğru sıçardım

  • lantis  (17.07.15 10:44:53)
kafalarını tokuşturup siktir olur giderim o mekandan. erkeğim. hali hazırda bunu yakıştırabileceğim bir sevgilim dahi yok ama şu an bile sinirlendim.
aşufteliğe zerre müsaadem yok.

  • klar  (17.07.15 11:06:17)
26 K

Kesinlikle homofobik degilim. Ama benim optugum insanin gidip de erkegi opmesi beni inanilmaz rahatsiz ederdi. Kaldi ki 3-5 saniye degil, 15-20 saniye! Gozunuzu kapatip 15-20 saniye boyunce birisini optugunuzu hayal edin. Icinizden 15e kadar sayin. Cok uzun bir sure. Yani bi anlik biseydi, yok bi deneyelim dedik va tarzi zirvalamalar icin cok cok uzun. Kisacik bi mucuk yapip gecme degil. Baya baya duygular bi takim hisler falan girmis isin icine.

Iyk cok cirkin. Bunu yapan erkege %100 erkek gozuyle bakamazdim artik.
  • letheavendangered  (17.07.15 11:54:18)
basima gelene kadar guzel bir sey olacagini hayal ediyordum ama cok fazla amerikan dizisi/filmi izledigimi anladim basima gelince. diger aldatma turlerinden cok bir farki yok.

  • redlinetheturk  (23.07.15 01:26:42)
bardan çıkıp threesome yapmaya giderdik ne güzel.mükemmel bahane hep bunu yapmak istemişimdir.o pası verdi bende gole giderdim o saatten sonra.

  • iste o bendim  (23.07.15 01:42:13)
önce ikisiyle eve gidip threesome yapıp sonra boşardım, ayrılırdım her neyse. Çünkü alkol alınca başkasıyla öpüşebiliyorsa bir gün karşı cinsle de öpüşebilir, hemcinsle öpüşmesi de "ben hariç herhangi biri" olarak düşünürsek aldatma. Ama üçlü fırsatı varsa da insan bi dener :D

25, e.
  • rodriguez2  (23.07.15 02:08:03 ~ 02:08:29)
Kendisine hayatta başarılar dilerim. Laf olsun diye değil samimiyim asdfhjk.

Kadın olarak karşı cinsle bir şeyler denemeyi meraktan ve masum olarak görüyorum. Hem kadın vücudu estetik. Mide kaldırabilir. Ama sevgilimin aynı durumda olacağını sanmıyorum. Kesinlikle kaldıramazdım. Sırf meraktan deneyecekse gitsin benle sevgili değilken denesin/deneseymiş.
  • apartman teyze  (23.07.15 02:17:43)