sorum kızlara

merhaba kızlar!

bir erkekten almak isteyeceğiniz, sizi şu sıralar en çok mutlu edecek hediye nedir?

-lütfen anlık düşünün. şu an ne beni mutlu eder diye. yazın gitsin.

Saç fırçası, çikolata, parfüm, terlik.

  • damdanakan  (15.07.15 20:04:03)
Madde olarak verilebilecek ve uzayda yer kaplayan şeylerden ziyade daha çok tecrübe olarak yaşanacak şeyler olabilir. "Bu akşam boyama / dans / tiyatro,vb. atölyesine gideceğiz", "Topla bavulu, şuraya gidiyoruz" (yakın bir yerler, aniden uçak yolculuğu olmasın), "Hazırlan, parkta piknik yapalım" gibi şeyler. Evdeysek, oynanabilecek ya da o an kullanılabilecek (banyo köpüğü, vb.) bir şeyler olabilir.

  • aychovsky  (15.07.15 20:06:08 ~ 20:26:03)
abi sırf ev eşyası ve yiyecek ya...

kadınlar çılgın.
  • kosun lan mevzu var  (15.07.15 20:06:42)
kindle paperwhite 2.

herhangi birinden alsam mutlu olurum ama, hatta kendim alsam dahi.
  • devilred  (15.07.15 20:10:32)
saat olabilir, eşyalarımla aramda duygusal bağ var -adamla da varsa- o saati 50 sene filan takarım :P saatim de yok
eflatun veya mor herhangi bir şey olabilir zira beni bilen bu renkleri çok sevdiğimi bilir, bunun muhabbeti illa ki edilmiştir.Mesela mor saten bir gecelik olabilir, şahane.

  • niye ama  (15.07.15 20:12:55)
Yurtdisi tatil bileti.

  • wings of the darkness  (15.07.15 20:13:12)
yürürken anlık koparıp verdiği çiçek

  • vodianova  (15.07.15 20:15:45)
  • Domuz  (15.07.15 20:17:52)
Butik bi cikolata dukkanindan boyle degisik cikolatalar olsa guzel olurdu simdi.

  • passive aggressive  (15.07.15 20:24:03)
MSA dan workshop, herhangi biri olabilir.

www.msa.com.tr
  • su olsam ates olsam  (15.07.15 20:28:43)
Oyuncak bebek, barbie vs.

  • benoyledemekistemedim  (15.07.15 20:52:07)
Anlık sormuşun diye yazıyorum yoksa kimden geldiği önemsiz. badminton seti, nail nurse oje (koruyucu, tedavi edici bir zımbırtı bu), parfümüm bitti bir de çiçek kokulu şöyle ferah bir parfüm. Edit: parfümde marka isim belirtmemek zevkini anlama açısından faydalı olabilir diye şeetttim yoksa bir light blue olsa oh oh şükela.

  • oranjlaturanj  (15.07.15 20:58:03 ~ 21:02:55)
Anlık dediğiniz için kitap diyorum, şu sıralar vaktim bol. Düşününce başka bir şey isterim :)

  • pike  (15.07.15 21:06:57)
Erişkinler için boyama kitaplarından ve bir boyama kalemi seti tabii ki.

  • lal u ask  (15.07.15 21:19:20)
Sürpriz yumurta :)

İçinden paha biçilmez elmaslar çıksa öyle sevinmem, o oyuncağı yapıp kurcalamak beni nasıl da mutlu eder
  • cecilia  (15.07.15 21:26:06)
aychovsky +1

onun yazdıkları çok güzelmiş. ben de ekleme yapayım: bir kutu cupcake/dondurma. daha önce yemek yemediğimiz, lezzetli tatları olan bir yerde yemek yemek. onun bana yapacağı masaj ya da spa'da çift masajı.

eşya olarak ise çizgi romanla ve ilgi duyduğum konularda bir şeyler öğreten kitaplarla çok mutlu oluyorum. örnek vermek gerekirse çok değişik bir yemek kitabı da olabilir, kedilerle ilgili bir kitap da olabilir, fizik, evrim, psikoloji ya da yazarlıkla ilgili bir kitap da olabilir.
  • whimsical  (15.07.15 21:29:09)
iyi bir özel tiyatroya bilet

  • ütopya  (15.07.15 21:40:58)
Topla bavulunu tatıle gıdıyoruz:)

  • lithu  (15.07.15 21:43:33)
Tiyatro bileti. Özledim ulan mayıstan beri

  • mutlusismankedi2015  (15.07.15 22:41:27)
az önce birinin duyurusunda gördüm, keşke bana da bundan alan olsa dedim www.etsy.com

bir de kitaplığa ihtiyacım var. her şey ortalıkta rezil oldu. hatta aldığım jaluzi ve duvar rafını da matkap olmadığından takamıyorum, kime sorsam bilemedim.

var mı bi tanıdığın bi el atsa buralara?
  • letheavendangered  (15.07.15 22:56:59)
içinde bugune ve geleceğe dair şeyler yazan, ama öylesine yazmak için yazılmış degil, gerçekten içten yazılmış bir mektup

  • dimia  (16.07.15 10:25:27)
seyehat! yurtici yurtdisi fark etmez ^^

  • heygidim  (16.07.15 11:10:38)