[]

is falani

merhaba

yurtdisinda ozel bi sirkette her ise kosan kisi olarak calismaktayim. sirketin ortagi arkadasim. fakat kendisi surekli ofiste olmuyor. normalde bana yapmam gerek isleri veren kisi o. kendisi ofise geldiginde sabah 9dan aksam 9-10a kadar calistigimiz oluyor.

bugun ve yarin yapacak pek birseyim yok. normal islerimi yaptim bitirdim. mesainin bitmesine 3 saat var ne yapsam bilmiyorum. arkadasimda yarin aksam gelecek. yani o zamana kadar yapacak birsey yok. kendimi kotu hissediyorum. bana bosa para oduyorlarmis gibi geliyor suan. sizin iste yapacak birseyniz olmadiginda ne yapiyorsunuz? acaba soylesem bu iki gun icin bana odeme yapmasalar mi?

 
diğer ortağa sor iş var mıymış?


  • check minus  (28.04.15 16:06:26) 
sordum yokmus. :(


  • allanpoe  (28.04.15 16:07:11) 
her iş almadığında ödeme almayacaksın diye bir şey yok. freelance çalışan birini bulurlardı o zaman yaptığın işlere. bu işin kuralı bu. kalıcı bir ödeme olduğu için daha az ödüyor insanlar. iş garantisi olmadığında da fazla oluyor ödemeler. yani herşeyi göze alarak ödeme yapıyorlar. önemseme bunları.


  • prodeq  (28.04.15 16:15:47) 
Sana sayaç taksınlar, taksimetre gibi, iş verdiklerinde basıyorum ağbi dersin düğmeye. Ya da onlar basar, sen dümenden basma diye. Ay sonunda çıkartırsınız takometreyi, kafan rahat eder. İşte huzur her şeyden önemli, adam haklı.


  • bigbadabum  (28.04.15 17:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.