enpara.com

bu aralar nasıl moda oldu bu biri kısaca özetleyebilirmi artısıyla eksisiyle şu enpara olayını belki bizde döneriz köşeyi

köşe dönmek için kullanan yoktur ama
kısaca hesap işletim ücreti olmayan, eve getirip kartı veren, bi sıkıntı olursa da müşteri hizmetlerine 3 saniyede ulaşabileceğiniz bir sistem
kredi kartını fiziken kullanmıyorum benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor
banka kartının diğer banka ATMlerinden para çekmekte ayda bir kere ücreti yok
bi de bazı kampanyaları oluyor onları çok insanın ilgisini çekiyor
bence tek eksiği sanal kart (kredi kartı özellikli bir araç) özelliği olmaması o da olsa internetten bilet şu bu alırken de kullansak tadından yenmeyecek.
  • niye ama  (06.04.15 02:07:32)
Asıl moda oluşu çıktıktan 1 sene sonra yaptıkları internet alışverişinin 20%'si iade kampanyası başladı. Bir de yemeksepeti kampanyası da dikkat çekiciydi.

  • atom karincanin torunu  (06.04.15 02:09:33)
bilisim caginin tr'deki gelecegini iyi koklayan akilli adamlar tarafindan gelistirildi bu konsept ve bunlar ilk turkiyede bu sekilde. moda olmasinin sebebi de bu. yani dukkan kiralayip, sube acmadiklari icin bu sabit maliyetleri olmadigindan arkadaslarin saydigi avantajlari saglayan urunler cikardilar piyasaya. o da sozluk ortaminda herkes internet ve bilgisayar kullanicisi oldugu icin populer oldu.

  • dougsampson  (06.04.15 02:11:30)
kredi çekmeyi kolaylaştırırmı peki? gerçi kredi faizleri yine aynı bok

  • 05  (06.04.15 02:22:34 ~ 02:23:44)
Enparanın faizleri garantiden çok çok daha iyi, yapı krediyle aynı, halk bankası biraz daha iyi olabilir ama tam emin değilim. Halk bankasından bile şu yönüyle öne çıkıyor, sigorta ve dosya masrafı yok. Eğer geliriniz varsa, bir işte çalışıyorsanız çok kolay kredi çekebilirsiniz enpara.com'dan üzerime 25000 tl kredi varken hiçbir banka kredi vermezken enpara 17000 tl verdi. Hemen başvurup size ne kadar kredi vereceğini de öğrenebilirsiniz ayrıca.

  • ekaterina  (06.04.15 03:14:19)
@niye ama banka karti 3d secure sunan alisveris siteleeinde kredi karti gibi kullanilabiliyor. Internet uErinden alisveris yapabilirsin bir cok siteden

  • exlibris  (06.04.15 07:34:01)
havale ve eft ücreti yok derken?
başka bankaya para aktarırken ücret kesmiyor mu yani?

  • fatihkkk  (06.04.15 09:31:07)
@exlibris

bazı yerlerde enpara geçmiyor sanal kart gibi birşey lazım oluyor gerçekten.

@fatihkkk

evet hiçbir ücret alınmıyor o işlemlerden.
  • lprytk  (06.04.15 09:35:25)
havale, eft, hesap işletim ücreti zaten yıllardır kuveyttürk'ten alınmıyordu. yüksek faizleri ve kampanyaları için hesap açtım ben.

  • toua tokuchi  (06.04.15 10:14:58 ~ 10:15:06)
klasiktir yazalım:

Appstore, Itunes, Android, Steam gibi ortamlardan aylık 25 TL'ye kadar iade kampanyası güzel. 50 TL mal alıyorsun yarısı iade, her ay 1 kere.
  • 507  (06.04.15 10:47:29 ~ 10:48:51)
ben havale eft için kullanıyorum sadece. seneye vurunca 200-250 lira cebimde kalıyor.

  • defansif orta saha  (06.04.15 22:32:56)