kostüm seçimi? (Cosplay)

Okulda cosplay yapılacakmış.. Ne olduğunu tam bilmiyorum da bir karakter seçilecekmiş, film ya da dizi karakteri olacakmış..

Benim aklıma gelen birkaç karakter oldu, başkaları kapmış;
Matilda - Leon
Twilight daki kırmızı gözlü kız
Twilight dan Alice
Harry Potter dan Harmony

Kapılmayan karakterler arasında şunlar var:
Orphan - Ester (isminde net değilim bu filmdeki kız işte)
2 Broke Girls - Max (kostüm ve makyaj biraz sıkıntı)
American Horror Story - Rahibe Jude (çok içimize sindi ama hocası türbanlıymış, din hocasıyla da pek iyi değilmiş, huysuzluk yapar diye çekiniyor)

Başka var mı aklınıza gelen karakterler?

Bir de okulda olacağı için kostüm çok abartılı olmamalıymış..
Yaş: 15-16 arası bir şey..

Teşekkürler..

2 broke girls Max Bakmaya doyamam.

  • bigbadabum  (01.04.15 20:32:49)
pokemon'dan misty olabilir.

  • allanpoe  (01.04.15 20:34:06)
Yas 15 16 ise max olayına girmezdim ben. Bir harry Potter hayrani olarak hermoni diyorum. Luna da olabilir.

  • elorelia  (01.04.15 20:37:56)
Once upon a time diye bi dizi var izliyorsan ya da duyduysan eger orda Regina var onun Evil Queen hali ol bence ya da kesinlikle bir marvel karakteri

  • Olric  (01.04.15 22:28:10)
malefiz de olabilir boynuzlu bir başlık yapabilirseniz sadece siyah giyinerek çözebilirsiniz...

  • physcos physcos  (01.04.15 23:42:30)