Eski iç çamaşırları

Arkaaşlar selam

Eski kıyafetleri ayakkabıları giyilcek durumdayken ihtiyaç sahiplerine veriyoruz. Değilse toz bezi falan. Peki siz eski iç çamaşırlarınızı napıyosunuz nasıl yok ediyosunuz? Özellikle kadın iç çamaşırları için mesela şahsen çöpe atmak istemem:/ ama napmak lazım bilmiyorum önceden de napmışız hatırlamıyorum, ben ayırırdım toplu halde icabına bakılırdı, çöpe atmazdık ya da verilcek eşyalardan ayrı bi yerde tutardık ama napardık hiç sormamışım:S siz napıyosunuz??

Çöpe atıyorum. İç çamaşırı verilmez (siz de verilir dememişsiniz zaten de, ben altını çizeyim dedim).

  • whimsical  (28.03.15 22:37:35 ~ 22:41:45)
Ben kimsenin eline geçmesin diye bahçesine gömen insanlar tanıyorum.

  • angelus  (28.03.15 22:38:29)
niye çöpe atmıyorsun ki ? üstü bilmem kaç karat altın kaplı iç çamaşırları mı bunlar?

  • bihruzbey  (28.03.15 22:41:02)
direk çöpe atıyorum

  • sta  (28.03.15 22:42:07)
kesip atıyorum :D

  • elorelia  (28.03.15 22:45:14)
Ya ne biliyim sapık supuk insan dolu değerli olduğundan değil de birinin eline geçme ihtimali canımı sıktı:)

  • sweeney  (28.03.15 22:45:27)
e geçsin nolacak ki? bir daha giymeyeceğin birşey naparsa yapsın

  • sta  (28.03.15 22:49:07)
Hassasım bu konuda açıkçası bi sebebi yok. Ama kesip atma fikri daha iyiymiş bu içime sindi biraz

  • sweeney  (28.03.15 22:51:37)
ohooo iş derin o zaman çöp poşetine koy başka bir çöpe at?

  • bihruzbey  (28.03.15 22:52:38)
Ben sutyenin uzerine kumas (hatta kumas dedigim de kulotlu corapti, burgu yapip kordon gibi uzerine dikmistim dolaya dolaya) sarip sapka yapmistim. Tam kafama uyuyodu. On tarafa tul altina da klipsli toka falan iste, tabii her zaman yapilmaz ama fikir olsun dedim.

  • kanzavuri  (28.03.15 22:54:03)
Hiç umurumda olmaz; direkt çöpe atarım.

  • Thredith  (28.03.15 22:54:54)
intimissimi toplayıp indirim mi ne yapıyordu öyle bir şey görmüştüm bir keresinde

  • argent dawn  (28.03.15 22:55:23)
ufkum açıldı bu sorunda. Demek ki çöpten iç çamaşırı toplayan güruhlar da varmış herkes çekindiğine göre. gerçi burası Türkiye. Kesin gitsin varsa şöminede yakın

  • bihruzbey  (28.03.15 22:58:01)
vay anasını ya. ciddi ciddi eski iç çamaşırını çöpe atmaktan alı koyan bir duygu var mıymış?

nedir yani, bu bez parçası çöpte domates ve yumurta kabuklarıyla, sigara izmariti ve yemek artıklarıyla birlikte çöpe atılırsa onu alıp cinsel emelleri için kullanacak insan varsa diye çekiniyor musun cidden?
  • emfuzi  (28.03.15 23:05:17)
kızlar deli misiniz? eski kilodunuz çöpün içinde onca bokun püsürün arasında birinin eline nasıl gececek? hadi gecti diyelim nolacak?
sanki koklaya koklaya izinizi bulacaklar :)

  • littlejack  (28.03.15 23:06:01)
bi cukur ac ve gom. ustunu de kiracle kapla.

  • aeroflot  (28.03.15 23:11:54)
Başkası sapıklık yapar korkusu olanların tek çözümü çamaşırları yakmak. Ayıktırayım.

  • yirmisantim  (28.03.15 23:13:51)
Arkadaşlar açıkçası psikopat muamelesi göreceğimi tahmin etmiştim. Bizim burdaki çöp konteynerleri kağıtçı diye nitelendirdiğimiz kişilerce fazlaca uğranılan bi yerde. Bu kişiler için kötü bişey söylemek değil niyetim de, gözüme takılanlar 17-18 yaşlarında gençler hep. Ben de bu çamaşırları ayırdım evde çöpe atıyım derken aklıma bu geldi tedirgin oldum; kimse peşime düşer diye değil de, işte özel bişey sonuçta. Neyse iyi ki sormuşum şu 4-5 parçaya kesip atmak içime sindi

  • sweeney  (28.03.15 23:30:38 ~ 29.03.15 17:47:14)
donlarımı sapık kadınların eline geçmemesi için parçalayıp, makasla lime lime edip fetiş ürünü haline gelmesine olanak vermeyecek şekilde çöpe atıyorum.

  • bigbadabum  (28.03.15 23:35:47)
iç çamaşırı verilmez.

  • cha  (29.03.15 00:21:05 ~ 00:21:35)
e iyi de attıktan sonra özelliği kalmıyor ki çöp artık o.
sta+1 adam naparsa yapsın. senin olduğunu nerden bilecek.
ben de çöpe atıyorum.
  • ayrıl coco  (29.03.15 01:36:52)
@cha
Verilir mi dedik? Vericem kime veriyim mi dedim? Ayarmatör gibi açık aramak için okumayın şu duyuruları. Nasıl yok ediyosunuz dedik.

  • sweeney  (29.03.15 01:45:31)
kayaya baglayip denize at.
hey allahim ya. bu tip seylere nasil takiliniyo hakikaten inanilmaz.

  • baldur2  (29.03.15 07:11:34 ~ 07:12:00)
Durumu garipseyenler, o sizin cahilliğiniz, bilgi eksikliğiniz.
Kadın çamaşırını göndereceğini söyleyene gözü kapalı 100 tele yatıranlar zavallılar var, hey yavrum hey.

  • neynep  (27.11.16 16:25:57)
En iyisi yakmak. Yak gitsin kafan rahat olsun.

  • komando kani var bende  (27.11.16 16:30:40)
kes ve at

  • limoncello  (27.11.16 16:31:47)
Çöpe atıyorum ama bir arkadaşım ağ kısmını kesip toz bezi yapıyor. Pamuk olanları doğada çözünmesi açısından gömenler veya kompost kutusuna atanlar var bu arada lastik kısımlarını ayırıp.

  • kaymaktutmayansicaksut  (27.11.16 16:49:21)
kesip çöpe atıyorum. piskopatım. beni de rahatsız ediyor diğer türlü.

  • elorelia  (28.11.16 09:44:19)
boxerlarımın abidik gubidik yerlerine makasla kesik falan atıp sonra çöpte atıyorum ki çöpten onları hmmpfs hmmpfs diye toplayan arkadaş çılgın bir cinsel hayatım olduğunu düşünsün.

  • naberabi  (28.11.16 09:50:14)
yıkayıp yer bezi yapıyorum.
hatta bir tanesini ayakkabılarımı silmek için su saatinin oraya koydum.
umarım iski görevlisi bundan bir mana çıkarmıyordur. :)
  • supermatik  (28.11.16 09:57:58)
Çöpe atıyorum ama çöpe atarken içim de rahat olmuyor. Önce çamaşır makinesinde yıkıyorum, sonra kesiyorum öyle atıyorum. Direkt çıkardığım gibi kesinlikle atmam. Burası Türkiye, sapık dolu. Birilerinin benim iç çamaşırımı çöpten alıp, böyle koklayıp falan sonra üzerine attıracak olması düşüncesi rahatsız ediyor.
Evet çöp olmuş bir şey artık, bana ait değil ama psikolojik olarak rahatsız ediyor.

  • peggy  (28.11.16 10:27:12)