Karşı cinsi ne mutlu ediyor ki?

Ben bu soruya çoğu zaman net bir cevap bulamayan bir erkek olarak aziz ekşiduyuru kullanıcılarına danışmak istiyorum :)

sevgiliyi ne mutlu eder? napsam iyi olur, ne alsam sevinir?

deneyimli arkadaşlardan rica olunur

çiçek.

  • kibritsuyu  (22.08.09 13:21:26)
yeterince ilgi.

  • esmer  (22.08.09 13:28:30)
anlattıkları sıkıcı şeylerle ilgileniyormuş gibi yapın. aa öylee mii tepkisi verin sık sık. onu konuşmaya itin..

  • dambil  (22.08.09 13:30:49)
boyu diyeceğim demiyorum.. kadınlar asla mutlu olmaz zira sürekli birşeyler isteyen insana ya çocuk ya da kız arkadaş denir.. kız arkadaşınıza arada hediye alın ve sürekli büyütün hediyelerinizi o zaman sevinir.. en basitten başlayın gitgide yükseltin ve zaman koyun aralarına ki şaşırsın sevinsin, hedaye beğenmeyen kız yoktur..

  • kalim  (22.08.09 13:39:18)
ihtiyacı olmayan hediyeler alma, hele ki sevimli pandacık, ayıcık vss alma. ihtiyacı varsa ve dile getiriyorsa mp player, uygun fiyatlı digital foto makınesi vs gibi hem işlevsel, hem de severek kullanacağı, hem de senin almandan memnun olacağı şeyler deneyebilirsin. ben kız arkadaşıma ıpod almıstım bütçeyi kasıp, 2 yıldır kulağından düşürmedi bi gün bile.

duygusal anlamda ise sevgi dolu, şefkatli ama yeri geldiğinde de tutkulu olursan 10 numara olur. çünkü bazı erkeler sadece tutku, bazıları ise mır mır sadece sevgi verince hatun kişi bir diğer duygunun eksikliğini hissediyor onu hayal ediyor. ne bileyim senden hiç ummadığı halde halde evde filan (dışarda olsa şukela) mesela tango, salsa (ateş, tutku, aşk) dansa kaldır, şaşırt, seni tanıdıkça şaşırsın.

böle gider bu.
  • uykusuz  (22.08.09 14:11:25)
viagra alıp 2 saat kesintisiz hizmet ver, çok mutlu oluyorlar.

edit :

@bryan fury : 2 saat kesintisiz erekte halde hizmet verebiliyorsan ne mutlu sana. energizer tavşanı mısın mübarek :)
  • kimlanbu  (22.08.09 14:15:09 ~ 21:16:22)
İstediklerini verdiğin anda senden alacağı bişi kalmayacağı için terketmemesi için bi sebep göremiyorum.

  • saldiray abi  (22.08.09 14:44:58)
Emin olun ki ilgili bir eş ve yanınızdayken kendini güvende hissetmesi en önemli şey. Bu her ikinizi de çok mutlu eder. Aşk bu demek değil midir ?

  • burka  (22.08.09 14:51:17)
viagra almadan 2 saat kesintisiz hizmetin de verilebilecegini ogren.

klb; kıymetimi bilmiyorlar iste :/
  • bryan fury  (22.08.09 15:29:52 ~ 23.08.09 18:26:03)
ben bi kadın olarak bu soruyu cevaplayamıyorum. inanın şunu isteriz deriz o olur onu beğenmeyiz, illa bi şeyler hep eksik kalır. ama cinsiyete de bağlamamak lazım bence insan böledir işte. ama hediye olarak düşündüğümde kendi ellerinizle emek verip yapacağınız bi şey satın alınacak bi hediyeden daha değerli olur.

  • nobetciokur  (22.08.09 15:47:09)
Sen ne yapsan,yapmadığını ister.

  • jpsartre  (22.08.09 19:42:38)