Solem2 neden herkese küfür ediyor?

Neden?

klavye mafyası :)

  • devilred  (03.02.15 20:03:30)
klavye delikanlısı :)

  • teknikekip  (03.02.15 20:05:01)
Bana da etti, yapabilecegim bir sey var mi diye dusunuyorum. Sebebini bilemiyorum, bir seyle de itham etmek istemem simdi, ama ayip. Ben prim verenlere kiziyorum asil.

  • yuzır  (03.02.15 20:05:24 ~ 20:06:20)
bilemiyorum vallahi. küfrünün altına yazdım yazdım sildim. sonra ne takılıyorsun, bozma sinirini dedim. ama ayıp yani. bi de açık açık yazıyor. o kadar öfkeleneceği bir yorum da yapılmamış halbuki. öfkelense bile küfür etmemeli zaten. sinir olmayayım dedim ama olmuşum sanırım

  • sheridans  (03.02.15 20:05:37)
Bu duyurunun bazi gelisemis uyeleri insani sinir ediyor ben de icimde tutacagima edeyim diyorum. Klavye delikanlisi ve mafyasi diyenler solempet.com uzerinde adresim var. Gotu yiyen "mevzuya" adam olan caya gelir.

  • Solem2  (03.02.15 20:11:25)
küfür hakkında toplu refleksimiz olmadığından bunlar.herkes refleks gösterse kimse edemez.

  • rakicandir  (03.02.15 20:12:21)
Rakicandir +1

  • damdanakan  (03.02.15 20:13:18)
anlaşılacağı üzere küfür etmediği zamanlarda da hakaret ediyor.

  • sheridans  (03.02.15 20:15:33)
Solem herkese küfür mü ediyormuş? Kendisini çileden çıkaran bir şey olmuştur, 5 yıl mı oldu ne kadar oldu yazışırız duyurudan bana bir kere küfür etmişliği yok.

  • 111111  (03.02.15 20:16:26)
Nerede boynu bükük bir kiz görse boyle sahlaniyor bu arkadaş.
Bir nevi mor cati on the duyuru.

  • damdanakan  (03.02.15 20:18:57 ~ 20:20:03)
öğlen çay içtik kendisiyle. bana sövmediydi. dellendirdiysem size patlamış olabilir.

  • namus ninjası  (03.02.15 20:19:16)
nolmuş ya? yeni geldim bu duyuruyu gördüm

yine solempetten birileri silinecek demek ki hımmm zahahhshah
  • emirkulu2  (03.02.15 20:23:17)
Trollere kufredince troll oluyoriz soyle simdi bana hangimiz troll?

  • Solem2  (03.02.15 20:23:21)
sorunlu birisini olduğunu düşünüyordum ancak bu duyurudan sonra troll olduğunu düşünmeye başladım.

  • air  (03.02.15 20:24:06)
bana da hic kufur etmisligi yoktur kendisinin, aksine tanistigimizdan beri gayet sevecen bir yaklasimi var. siz ters bir sey yapmis olmayasiniz?

  • fraise  (03.02.15 20:24:57)
ben solem'den hiç küfür yemedim, her zaman dediğim gibi şöyle iletişime geçmiş olduğum 4-5 kişi hariç nickleri de kafamda tutmadığımdan bilmiyorum daha önceki vak'alarını da solem şu yazdığın* bildiğin klavye delikanlısı ya da kamyon arkası lafı olmamış mı? :D

*solempet.com uzerinde adresim var. Gotu yiyen "mevzuya" adam olan caya gelir.
  • nawar  (03.02.15 20:26:48)
Solem ayıp değil mi millete küfrediyorsun cıkcıkcık

Ya biri atsın şunu lütfen
  • emirkulu2  (03.02.15 20:27:33)
(bkz: abiye karı gönderelim) asdfadsf

  • emirkulu2  (03.02.15 20:28:35)
Ha sikayeti olan da modlara ss alip mesaj atsin su yaptiginiz benim nacizane egomu daha cok tatmin ediyor.

  • Solem2  (03.02.15 20:31:34)
Ajajahah naçizane ego ne lan ahahhajahahshjsjs

  • emirkulu2  (03.02.15 20:37:34)
birisi size küfrettiği zaman, ekran çıktısını alıp savcılığa verin. 1 ay içinde en az 3000TL ceza alır, üzerine bir de tazminat davası 3000tl de sizin cebinize girer mis gibi. aklınızı kullanın biraz.

  • hzben  (03.02.15 20:46:02)
solem aslında bak sabah çette konuştuğumuz konuya bağlanıyor. Senin yerinde başka bir adam olsa pamuklaaaar gibin olması lazım. Böyle bi cebindeki parayı alsalar senin kalıp diğer cebimdekini vermen lazım. Ama küfrettin diyolar niye hacı? Takmasana, sen zaten yolunu tutturmuşun yani

  • emirkulu2  (03.02.15 20:50:24)
Benim kufretmeme sebep olan duyuruya cevap verenlerin o cebaplarini alsam ve mahkemeye gitsem uckisiden birden kisisel degerlere hakaretten karsi dava acarim. Ss i de aldim. Ayrica avukatlik ve tazminat ucreti falan olmaz aslanlar gibi ceza avukatim var

  • Solem2  (03.02.15 20:53:12)
biraz ergenlik, biraz karakteri, biraz gerçek hayattaki mafyalığının esintisi, biraz benimle öyle tanışıp ya tutarsa hesabı.

kızlardan daha sonraları denk geldikçe aa sen bana küfür etmiştiiinnn cümlesini duymayı seviyore. kıps.
  • dream state  (03.02.15 20:53:52)
sen solempetten üç beş hesap daha sil rahatla hacı

  • emirkulu2  (03.02.15 20:54:18)
ya bu arada ben de şeyettim ama solem beni biliyo diye şaka ettim. bu tarz duyurular hiç hoş olmuyo

yani böyle adamın adına duyuru açıyorsun, bütün kini hırsı olan geliyor kusuyor, kusmuklu ergen partisine dönüyor hoş olmuyor yani. Bişi diceksen haggaten mesaj at söyle, böylesi gerçekten korkakça yani.

Bak gene linç tayfası toplanmış. Şakayken kaka olmuş
  • emirkulu2  (03.02.15 20:56:58)
durduk yere küfür ettiğini görmedim. bence sebepleriyle ve sonuçlarıyla durumun adilliğine karar versek daha doğru olur. nick üzerinden başlık açıp birilerini linç etmek küfür etmekten daha acizlik barındırıyor bana kalırsa.
küfüre hepimiz karşıyız ama bu şekilde olmamalı.

  • u  (03.02.15 21:08:56)
Bazı insanlar vardır ağzı bozuk da olsa ortamda o şekilde sevilir sayılır. Uzun süredir Duyuru'ya girmiyordum, girer girmez de arkadaşın küfürleri görünce dedim kimdir nedir? Yoksa linç zihniyetinde değilim, sonuçta onun ismini kullandım isterse de silerim. Yalnızca küfürün bu ortamda pek hoş durmadığını düşünüyorum.

  • kukuleta  (03.02.15 21:13:36)
"durduk yere küfrettiğini görmedim"

abi karşı olduğumuz şey zaten küfür,bir de bunu normalleştirecek miyiz?

Yani solem edince problem de başkası edince problem değil mi?
  • rakicandir  (03.02.15 21:27:31 ~ 21:28:24)
tamam da başlıktaki sorunun cevabı var mı? ciddi bir cevabı yokki?

kimse kalkıp da solem şu şu yüzden küfretti diyecek hali yok, ondan linç duyurusuna dönüşüyor bunlar.
  • emirkulu2  (03.02.15 21:31:35)
küfürün normalleşmesini tartışacak bunu solemi linç ederek yapmamalıyız diyorum aslında. küfürün ağırlığı vesaire çok şey var bunu konuşacaksak. çoğu ciddi topluluk, şirket hafif argoyu yadırgamıyor. solem ne dedi ne yaptı çok bi bilgim yok şu an. o yüzden bir şey diyemiyorum ama ağır küfürler ettiyse sizin burada yaptığınız da çok farklı değil.

  • u  (03.02.15 21:33:29)
Arkadaşım karar verin sizde artık. Özel mesaj atsak "oo özelden saldırıyorlar, uluorta konuşmaya korkuyor", uluorta yazdığımızda da "karşısına çıkmaya cesaretiniz yok, duyuru açıp kusuyorsunuz nefretinizi. maçanız yiyorsa özel mesaj atın" diyorsunuz.

Sizde karar verin bence artık.

Ayrıca hiçbir mazeret hakareti, küfrü haklı çıkarmaz. Solemle alakası olmadığı halde solemin gelip saldırdığı birçok duyuruya denk geldim. Ki bunlardan bir kısmıda bana ait duyurular.
  • air  (03.02.15 21:33:50 ~ 04.02.15 01:32:55)
Valla mesajla gelip sen beni uzdun ben de senin amona koyim diyen insan daha bi candir kimse kusura bakmasin

  • Solem2  (03.02.15 21:35:37)
Ayrıca neden bu duyurunun solem adına açıldığına dair bir fikrim var; şu duyuru camiasında önüne gelene saldırmasıyla ünlü 1-2 kişi var. Solemde onlardan biri. Belki başı bile çekiyor olabilir.

Edit: autocorrect ile değişenleri düzelttim.
  • air  (03.02.15 21:35:58 ~ 21:37:17)
Ailen adinq mi? Noluyoruz abisi?

  • Solem2  (03.02.15 21:37:06)
ya canımın içi, tamam herkes solemi küfürbaz biliyorsa bırak herkes fikrini kendine saklasın. buradan kusmak hoş olmuyor bunu demeye çalışıyorum. anlaşılmayacak bir tarafı yok.

  • u  (03.02.15 21:37:32)
Ha okay

  • Solem2  (03.02.15 21:37:43)
Demekki oyle seviyo

bide bahsi gecen duyurunun linkini verseydiniz keske ya da lutfen
  • sirena  (03.02.15 22:13:46)
  • Solem2  (03.02.15 22:16:38)
tartışmayı bitiren cümle; ''demek ki öyle seviyor'' (evet ki ayrı yazılır burada)

  • air  (03.02.15 23:07:04)
Herkese küfür etmiyor ya

  • basond  (04.02.15 00:36:20)
@air

duyuruda rastladığım en çok yazım hatası yapan, bağlaçları filan ayıramayan, de'yi da'yı ki'yi en çok yanlış kullanan insanlardan birisin. kalkıp "ki ayrı yazılır" havasına girmen çok komik geldi. kaldı ki bu duyuru altında yazdığın cevaplarda bile 4-5 yerde ayrı yazılması gereken de'leri bitişik yazmış olduğun halde bunu yapman olayı daha da komik hale getirmiş :)
  • birisi.  (04.02.15 00:47:50)
stalker'ım varmış meğer :D

anlamadığım şey neden solemi yalıyor bunca insan? ne veriyor da bu solem size, bu herife zeval gelmemesi için bu kadar çaba içerisindesiniz? herife tu kaka demeye kalmadan zıvanadan çıkmışçasına savunmaya geçtiniz.

bu herif daha çok küfür eder, millete salça olur, insanların hakkında onların arkasından ileri geri konuşur. hepsi de bu yalayıcılarının desteği yüzünden olur. bu da soruya cevap kısmıydı sanırım..

ayrıca 'birisi' siktin formatı eyledin viran.
  • air  (04.02.15 01:21:46)
@air kimsenin kimseyi yaladığı yok. kullandığın üsluba bakılırsa senin derdin adamın küfür etmesi falan da değil. art niyet ararım bu dakikadan sonra.

  • u  (04.02.15 01:50:14)
ne formatı hacı? duyuru altında geyikten başka bir şey yok zaten gfklhjfgk

stalkerın falan da yok dediğim gibi bu duyuru altında yazdığın cevaplarda bile bir sürü yazım hatası yapmışken kalkıp başkasının bir tane yazım hatasını yüzüne vurman çok komik geldi onu belirttim sadece :)
  • birisi.  (04.02.15 01:58:08 ~ 02:00:23)
Kavga etmeyin lan kendi aranizda

  • Solem2  (04.02.15 03:52:08)
Ahahaha solen yalakası olmuşuz ya ahahahaha. sabah sabah. İlahi duyuru, çok komiksin.

Solem sen şöyle geç otur senle kavga edicem.
  • 111111  (04.02.15 07:25:02)
solem bana bedava kedi maması yollıcak hala bekliyorum. ona göre duyuru altında taarruza geçicem.

bu duyuruyu hala tutan yönetimin de bi tarafına çay koymak lazım. ayıp lan
  • emirkulu2  (04.02.15 07:44:27)
@u yazmayacaktım ama merakıma yenildim. neymiş benim derdim hacı? millete olur olmadık küfür/ hakaret eden, insanların arkasından onları zan altında bırakacak şekilde konuşan adamda art niyet arama gel benim agresif yazımda art niyet ara.

çok iyi işmiş.
  • air  (04.02.15 13:05:11)
Lan olm kimsenin arkasindan konustugumu nerde gordun abartma sen de amk

  • Solem2  (04.02.15 13:49:35)
"Ayrıca hiçbir mazeret hakareti, küfrü haklı çıkarmaz." diyorsun sonra gidip birine "ayrıca 'birisi' siktin formatı eyledin viran." diyebiliyorsun. iki mesajına bakarak insanları yalayıcı olarak itham edebiliyorsun. ne sen beni tanıyorsun, ne ben seni. koca koca insanlarız. solemle pek muhabbetim yok, tanımadığım adamı niye durduk yere savunayım? soleme bir şeyler derken solemin küfürlerinden daha rahatsız edici konuşabiliyorsun. ha ben malum başlıktaki küfürden rahatsız olmadım, o da ayrı mevzu. içimizden ettiğimizi biraz dışa vurmuş arkadaş.

  • u  (04.02.15 18:00:17)
ben ettiğim küfür haklı demedim hiçbir zaman :) ve orada gayet ''formatı ihlal ediyorsun''da diyebilirdim.
neyse asıl yazma sebebim bu değil. malum başlıkta ki küfür rahatsız etmedi demişsin ya, ortada tek bir başlık yok. orada solem beyin uygun gördüğü bir başlık var sadece.
link vermeme nedenime gelecek olursak, solemin yaptığı bir tek solemi ilgilendirmiyor. karşı tarafta bulunan kişi ve kişilerin rahatsız olmamaları için olaylara ayrıntı ya da link vermiyorum.
aynı şekilde solemcim, iftira attığım yok. biraz düşünürsen ne olduğunu hatırlarsın.
  • air  (04.02.15 18:07:18)
Allah belacıgımı versinki döverim sizi yeter lan :D

  • Solem2  (04.02.15 18:10:46)
@air

"malum başlıkta ki küfür" değil "malum başlıktaki küfür" olacak (evet ki bitişik yazılır burada)
  • cthulhu  (04.02.15 18:31:01 ~ 18:31:36)