Çocukken Altına Çiş Yapanlar!!!

Çocukken bizimkiler genellikle kardeşimin altına muşamba sererlerdi :)
Sizde yapar mıydınız altınıza, yani hatırlıyor musunuz?
Özellikle misafir çocuklar gelince serilirdi o, yani ilk okul öncesi gibi hatırlıyorum.
Benim hatırladığım ise genellikle tuvalete gittiğimi sanıp çişimi yapıyordum, sonra biraz sıcaklık, ohhh mis gibi rahatlama sonrasında uyanırdım ki olanlar olmuş. Hemen annemin yanına giderdim :)

evet. işin tuhafı gelen misafir çocukları da işiyodu.
bi keresinde az kaldı kiprit söndürcekti annem şeyimde :( öle akıl vermişler sözde korkunca yapmazmış çocuk. sonrasında daha beter korkmuşum tabi. gerzek komşu karıları

  • emirkulu2  (03.02.15 15:22:13)
bana da sererlerdi :D hatta hatırlıyorum bazen çişimi yaptıktan sonra annem gelip üzülmeyim diye "gece kolonya döküldü yatağına hadi kalk değiştireyim çarşafı" derdi.

bi kere de uyku sersemi alt komşunun kapısına işemişim :D
  • Lt. Col. Frank Slade  (03.02.15 15:22:17)
ben bir defasinda dayimlarda kalmistim, musamba sermemislerdi, bunu firsat bilip kanepelerine isemistim, cocukluguma dair hatirladigim ender anlardan biridir, cok utanmistim :(

  • nawres  (03.02.15 15:24:26)
Bu erkek çocuklarında olan bir şey o yaşlar itibariyle, kasık bölgesinde olan kas gelişimiyle ilgili, ha ama büyütülecek bir şey yok geçiyor sadece kısa bir dönem. Yatmadan önce tuvalete gitmek, sıvı tüketimini yatmaya az vakit kala kesmek gibi önlemlerle aza indirgeniyor

  • vosvos3131  (03.02.15 15:24:57)
Evet, bikaç kez başıma geldi, hiçbirinde de altımda muşamba yoktu :( Ertesi gün muşamba seriyolardı, aylarca yapmıyodum. Sonra muşambayı kaldırıyolardı; tak o gün yapıyodum asjadhjk :D

  • pandispanya  (03.02.15 15:27:28)
evet hemde 10 lu yaşlarıma kadar filan yaptım, çok sık değildi ama oluyordu, annem çarşafın altına sarı kalın bi naylon sererdi, yani öyle hatırlıyorum belki başka türlü bişeydir.

  • delicevat  (03.02.15 15:29:17)
vosvos3131' in yazdıklarına ek olarak, Kas gelişimi için bazı uygulamalar var. Balon şişirmek, yap-tut, yap tut gibi.

edit: Ben de bir yaşımdan beri yapmadım. gece de kalkmıyorum. Gece kalkmak iyi, mesanede durmasın çişler, sağlıklı değil durması. Uyanamıyorsanız da salıverin gitsin :)
Hasta (mesane ca)oldum ya sonradan ben, ondan diyom salıverin en olmadı diye. Doktor abiler ablalar, "ne alaka" diceniz de, belki alakalıdır ne bilem, yaşlı teyzeyim ya ben, aklıma geleni deyiveriyorum işte böyle :P
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (03.02.15 15:30:39 ~ 15:45:46)
bende yapardım hatta benim uyuduğum küçük bir döşek varmış sidik kokarmış, kimse yaklaşmamız o döşşeğe. annem hala anlatır.

  • komando kani var bende  (03.02.15 15:34:37)
Sürekli olarak değil ama bir kere annem bulaşıcı bir hastalık geçirirken babanemde kaldığımda bir haftalık sürede falan yaptığımı hatırlıyorum. Hatta hala aklımda, gece uyanıp tuvalete gittiğimi görüyordum ama gitmiyormuşum meğer :)

  • whoosie  (03.02.15 15:34:45)
6-7 yaşımda falan ara ara yaptığımı hatırlarım.

bi keresinde balkondan arabaların tepesine "this is spartaaaaağ" dercesine işemiştim. bide öyle bi maceram oldu.
  • calligrapher  (03.02.15 15:45:13)
ben daha 13-14 yaşıma kadar altıma işiyordum.
oysa o kadar da yatmadan önce tuvalete giderdim ama yine de işerdim altıma. o zamanlar çamaşır makinamız olmadığı için de anneme zor gelirdi çarşafları, kılıfları, kıyafetlerimi yıkamak. bu yüzden hep azar işitirdim annemden. hatta bir yere yatılı miafirliğe de giderken annem korkardı benden, geceleri birkaç defa tuvalete kaldırırdı. hatta bir defasında miasifrlikte de işedim yatapa :d

  • m e b  (03.02.15 16:13:16)
9uma kadar filan isedim altima.annem musamba naylon ttarzı bisi seriyordu.

  • annebenasikoldum  (03.02.15 16:14:37)
Benim de uykuda tuvaletteyim sanarak altıma yapmışlığım vardır, ilkokulda evin kapısına kadar dayanıp evde kimseyi bulamayınca tutamamışlığım da ama muşambayı hiç duymamıştım. Bir de gülmekten altıma işemişliğim de çoktur...

  •   (03.02.15 16:20:45)
5 yasima kadar ara ara :s Musambayi kendimde değil de kardeşimden hatırlıyorum. Bu nedenle olsa gerek sağlam azar işitirdim.

Bu arada kaçınız okb'li, ben de bunu merak ettim.
  • manuel mandalina  (03.02.15 16:37:32)