anne-hani harfler tek tek çıkıyor ya işte ondan..

efendim annem 'komşumun her harfi tek tek çıkan telefonu var, misal ben böyle telefonum olsa hep mesaj yazabilirim' dedi en ponkiş haliyle ve bizi mestetti.
biz de eşimle kendisine bir telefon almaya karar verdik,
dokunmatik ve uygun fiyatlı bir şey arıyoruz.

çünkü mesaj ve konuşma dısında bişeyde kullanmayacak, belki bir iki fotograf çeker.

hemen önerileri alalım

Guzel bi kamerası da olsun bence(cidden bak gorursunuz)

  • greatviolinist  (07.01.15 12:21:17)
tavsiyem eski de olsa bi iphone alin.

biz de sizin gibi dusunerek esimin babasina dokunmatik olsun, fotograf falan ceksin belki mesaj falan da yazar diyerek uygun fiyatli diye bir nokia aldik, sadece telefon ozelligini kullandi, sonra kardesi eski iphonu'nu verdi simdi her ilgisini ceken seyin fotografini cekiyor, whatsappdan yazisiyor vs.
  • Labyrinthe  (07.01.15 12:24:53)
asus zenfone 5, biraz bekleyebiliyosanız asus zenfone 2 çıkcak.

  • t joe  (07.01.15 12:43:12)
klavyeli telefonlari kastediyor muhtemelen, blackberry gibi.

  • nawres  (07.01.15 12:43:42)
"çıkıyor" dediğine göre blackberry gibi klavyeli değil. onunki bir yerden çıkmıyor, sabit. rakam tuşlarına basarak harf çıkaran değil, ekranında q klavye çıkan dokunmatikleri kast ediyor.

en ucuz akıllı telefonlar işinizi görecektir. motorola moto g miydi neydi mesela.
  • kibritsuyu  (07.01.15 14:20:38)
lumia alın.
piyasada en düşük hangisini bulursanız. iş görür. memnun eder.
zenfonela falan uğraştırmayın kadını.

ekleme: klavyeli telefonları kastetmiyor yahu. eski telefonlarınızı ne çabuk unuttunuz :)
  • iz  (07.01.15 14:34:15 ~ 14:35:19)
@iz benim aklımda da lumia var,
işine yarar mı acep?
bi de skype yükleyip arada görüşelim istiyorum.
  • Kalinka  (07.01.15 15:44:37)
lumiaların çoğunda ön kamera yok ona dikkat edin skypela görüşmek istiyorsanız

  • emirkulu2  (07.01.15 15:46:36)
@Kalinka
yarar işine. bir android değil tabii ama olmasın zaten. gereksiz kafa karışıklığı.
620 ve 625de ön kamera var. üstü modellerde de vardır.
zannediyorum 520lerde yoktu.
  • iz  (07.01.15 17:04:35)