Kızlar hangisini tercih eder?

Sizden hoşlandığını bildiğiniz bir çocuk var. Ama birkaç ay sonra sizden hoşlanan başka bir çocuk çıktı ve o daha yakışıklı. Hangisini tercih ederdiniz?

Senin hangisinden hoşlandığın daha önemli.
Not kız değilim

  • sen olmayan cocuk benim  (27.12.14 04:35:59)
Çok mal bir soru kardeş.

  • juvee  (27.12.14 05:13:50)
yakısıklı olan daima kazanır. cevremde yaptıgım gözlemler böyle.

  • fransizkalanadam  (27.12.14 06:27:32)
Kızımız daha yakışıklı olanla işi garantiye alana kadar az yakışıklı olanı süründürür, arkadaşlığın bir tik üstü sevgililiğin bir tik altı şeklinde. Allah kurtarsın.

  • Unorthodox  (27.12.14 06:50:37)
Bu durumun kiz versiyonunu düşünüyorum, hangi erkek daha güzel olani istemez ki. Saniyor musunuz ki daha az guzeli tercih etsinler? Yok öyle bir dünya ;)

Dolayısıyla ben de daha yakışıklı olani tercih ederdim.
  • mandalina kokusu  (27.12.14 08:17:41)
allahım böyle kadınları karşıma çıkarma yarabbim.
çirkini olsun, -eğer güzeli böyleyse- ama az biraz zekâlısı olsun.

kendini tercih etme de hangisini edersen et.
  • kmtetrfn  (27.12.14 08:18:16)
ciddili cevap veriyorum.

hangisi seni daha cok isterse ona var.
  • yirtik foto  (27.12.14 09:47:36)
umarım ikisi de senin gerçek yüzünü anlarlar. burada bir tabir vardır "gerçek yüz" yerine geçen. demiyorum.

  • empty man  (27.12.14 09:52:25)
birkaç ay sonra daha da yakışıklısı çıkar onu tercih eder, birkaç ay sonra yenisi...

juvee +100.

bir erkek olarak hiçbir kadının güzelliğine aşık olmadım. etkisi var mı? evet var ama o etkisi en fazla 1 hafta sürüyor.

her zaman daha güzeli/yakışıklısı vardır.
  • washe  (27.12.14 09:54:48)
ilkini birkaç ay niye oyalıyor o ors..

  • rnks  (27.12.14 09:56:18)
Hoşlandığını.

  • secilmis uye  (27.12.14 10:12:51)
Bir erkek olarak ben cevap vereyim, erkekler daha az güzel olanı tercih edebilir, güzelliğe önem vermeyebilir.

  • frodox  (27.12.14 10:30:55)
Yakisikliliga gore mi sevgili seçiliyordu ben mi yanlis gelmisim?

Kimden hoslaniyosan odur goze guzel gelen.
  • rayde  (27.12.14 10:31:14)
Ne beddua ediyosunuz kıza hıyartolar. Aynı fırsat sizin elinize geçmediyse kızın kabahati mi kıskanç barzolar. Yarasın bacıma arkandayım.

Yakışıklıyı seç.
  • emirkulu2  (27.12.14 11:01:23)
Pazardan karpuz mu seciyoruz hayirdir?
Senden hoslananan ilk cocukla bir kac ay vakit gecirip bisi hissetmediysen zaten onu secme. Yeni kurbanina karsi bisi hissemiyorsan onu da secme. Sen bence gercekten birini begendiginde haber ver bize yardimci olalim biz sana.
Guzellik onemli onemsiz tartismasina girmeyecegim bile, kisisel tercihtir boyle seyler, begenip hoslandigin vakit gecirmek istedigin biri olursa ona dogru yuru, kimsenin duygulari ile de oynama, donulmez yollara girme.
  • coney island  (27.12.14 11:23:48)
acele karar verme, bakarsın birkaç ay sonra ikisinden de daha yakışıklı olan biri çıkacak belki. kim bilir?

çaktın ;)
  • matrix  (31.12.14 01:51:12)