cevrenizde geziye destek oldugu icin cezalandirilan var mi

hapis olur, is kaybetmek olur vs..

hoca dersten bırakmıştı. bütünlemeye kalmıştım. o olur mu :)

  • rnks  (20.12.14 12:23:41)
iki genç hocam,
kınama, kıdem durdurma cezası aldılar.

ancak sadece gezi değil, gezinin devamındaki olaylar içindi bunlar. berkin elvan yürüyüşü, sendika çağrısına katılmak, foruma katılmak vs yüzünden.
  • dahinnotha  (20.12.14 12:31:13)
Soruşturma açılan iki iş arkadaşım ve birkaç öğrencim oldu. Bir arkadaşıma iki soruşturma açıldı başka bahanelerle. Ama ceza almadılar. Tabii yanlış bir il ve yanlış bir çevre ile Elifhan Köse'nin yerine olabilirlerdi.

  • aychovsky  (20.12.14 12:33:40 ~ 12:35:13)
iş kaybetmek değil de görev yeri değiştirilen bi arkadaşım var, mali işler bişeyinde çalışıyor , belediyeye bağlı. yine aynı şehir ama bi nevi sürgüne gönderildim demişti

  • mutlusismankedi2015  (20.12.14 12:36:14)
Davası hala devam kişiler var. Bir şey çıkmayacak da. Gözünü kaybeden biri var, göz bu. Her şeyden önemli, en büyük ceza.

Ytü rektörü 31 mayıs 2013ten beri tivit atamıyor. En büyük cezalılardan biri de o
twitter.com

İnşaat mühendisi bir arkadşaım işini kaybetti. gerçi son 5 yılda 5kez iş değiştirdi. Sorun olmuyordu.

Bense kaslarımı kaybettim, bayağı zayıfladım.

Bizim hocalar geldi taş bile attı da bir şey olmadı. İstanbulda olmanın avantajı belki.
  • Cursed Chico  (20.12.14 12:43:36)
Var. Atamadılar da sürdüler

  • emirkulu2  (20.12.14 12:44:52)
sabah geli evinden almalı gözaltı var?

  • kulkke  (20.12.14 13:06:42 ~ 13:07:17)
çok var. ya işten çıkarılma, ya da görevden alınma. üstelik aktif destek de değil, facebook ve twitter paylaşımları.

  • desdinova  (20.12.14 13:35:22)
AyNi oda içerisinde masa değiştirdim. Masama #direngezi yazmıştim.

Kapı önünde idi masa en az 150 kişi görmüştür bi gunde
  • son sperm  (20.12.14 14:15:30)
gözaltı, sürülme, işten çıkarılma, dava açılma vs. var evet.

  • snape i başından beri tanırım  (20.12.14 14:57:54)