bıyıklı erkeklere bakış açınız nedir?

bıyık derken pala bir bıyıkdan bahsedmiyorum, normal derece de bir bıyık söz konusu

hoşlanmıyorum.

  • 111111  (19.12.14 15:17:52)
tarzı olan insanda güzel duruyor. bıyık geçen 1 yıl içinde moda oldu diye bıyık bırakanlarda güzel durmuyordu. moda diye yapılan şeyler bence genel olarak yakışmıyor kişiye.

  • dahili meddah  (19.12.14 15:19:01)
şimdi yakışana yakışıyor belki ama günümüzde çok az erkeğe bıyık yakıştırıyorum,genel olarak bıyıklı erkek sevmem, Mesela Tolgahan Sayışman'a yakışıyor.www.diziler.com
bu da bıyıksız hali:www.listal.com

  • isadora  (19.12.14 15:21:53)
Direkt hoslanmiyorum diyemem de tipe gore degisiyor. Yakisani da var yakismayani da. Cok bebeksi yuzse olmuyor sanki biyik.

  • rayde  (19.12.14 15:23:43)
erkek olarak sadece moda olarak görüyorum ve sevmiyorum. işte üç beş ünlü adam böyle yaptı herkes peşinden gitti bir anda :) artık azaldı ama :) hoşuma gitmiyor benim de bırakmıyorum.

  • secilmis uye  (19.12.14 15:24:03)
kötü.

  • elorelia  (19.12.14 15:25:47)
bıraktığında bunun gibi olacaksa yenir bile ^^

www.hollywoodreporter.com
  • devilred  (19.12.14 15:26:04)
devilcim ilk defa katılmıyorum sana :s hiç hoşlanmadığım tip yav ehe

bıyıklı irkekler bana amca gibi geliyo. sana amca diyebilir miyim con reyis?
seni de yaşlı gösteriyodu diyim bak
  • emirkulu2  (19.12.14 15:28:15)
bıyıksız sakalsız erkeklerle işim olmaz.

  • disardayim  (19.12.14 15:28:17)
disardayım+1 hahah

  • pandispanya  (19.12.14 15:28:57)
yakışmasına bağlı. dün otobüste bir adam gördüm, bildiğin düz bıyık bırakmıştı ama <3 <3 mükemmel olmuştu. ama bazıları var ki hiç yakışmıyor işte neye göre dersen bilemiyorum :)

ben aslında sadece bıyık bırakmanın "baba" modelinden alınıp moda yapılmasını sevdim. zaten erkeklerin görünüşleri üzerine değiştirecekleri çok az şey var, bir de aman şu baba modeli, şu dede gibi denilince iyice kısıtlanıyor.
  • pokerface  (19.12.14 15:30:04)
@emirkulu2 sen nezaman gördün beni :D Ayrıca bana yakıştığını düşünüyorum :)

  • john  (19.12.14 15:34:44)
bıyık = kalp kalp kalp :)

  • prinkipodelisi  (19.12.14 15:45:06)
erkek olarak konuşuyorum. çoğu erkeğe bıyık hiç yakışmıyor. sakal da anca bazı gençlere o kadar. ki sebebi de genelde sakal bırakmayı sakal kesmemek ile karıştırmaları. o sakalı düzeltmek, güzel bir model falan vermek lazım. adam uzatıyor rastgele mağara adamı gibi oluyor kardeşim onları eşitle alttan üstten fazlalıkları al falan.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.12.14 15:47:08)
fesbuk attıydın yaa hani bi mevzu vardı
enee unutmuş hepicinii :(

shiranai ben :(
  • emirkulu2  (19.12.14 15:49:51 ~ 15:52:16)
Sadece bıyık sevmiyorum pek, sakal da lazım.

  • buff  (19.12.14 15:50:15)
o kadar göreceli bir şey sormuşsun ki? pala bıyığın bile çok yakıştığı erkek var. üniversitedeyken bölümde inanılmaz yakışıklı bir arkadaşım vardı, sarışın yeşil-ela gözlü boylu boslu felan, hep bıyıklıydı, hafif de sakalı vardı -şu anki tarz olanları çocuk 10 sene önce yapıyordu aşsdkasdlia he was a hipster before it was cool alsdkasşd neyse, bir gün traş oldu perlak perlak geldi anaaam diye gachtik yani o derece gitmemişti parlak olmak ona, öyle diyeyim. ki bıyığı da baya sağlam bıyıktı yani. yani kişinin yüz tipine, ağız-dudak yapısına, bıyık-sakal miktarına, kıl rengine vs vs o kadar bağlı ki bütün bunlar. ben çocukluğumdan beri sakallı bıyıklı adam severim -gaşlı gözlü döşü gıllı aldsjkalsşd- ama bıyık bazen cidden yakışmıyor erkeklere. hatta kıza yakışıyor erkeğe yakışmıyor yani o derece diyeyim :D

  • pasp  (19.12.14 15:54:47)
Kirli sakal falan neyse de öpüsülmüyo biyikla

  • shi aila  (19.12.14 15:54:51)
bi sevemedim. Esmerse kıro gibi, sarı bıyıklıysa heçbek arabalı pedofililer gibi duruyor.

  • shejia  (19.12.14 15:57:55)
kemikli suratlı varsa fena durmuyor. Böyle biraz toplu suratlıysa, pakmayanın maskot abisine dönüyorlar.

  • cok iyi yol  (19.12.14 16:11:11)
pii. ben öpüşüyordum böyle. hemen gidip traş olayım. sağ olun hanımlar <3

  • devorgilla the gunslinger  (19.12.14 16:22:13)
özeniyorum.

bkz. www.eksiduyuru.com
  • ibomiu  (19.12.14 17:05:07)
yakışıyor.

  • verbanadüşlerimi  (19.12.14 17:07:53)
+9 shotgun itemi desem yeterli sanırım

  • shotgunwoman  (19.12.14 18:04:58)
bence boylu poslu yapılı adamlara yakışıyor genelde. kısa boylular yapınca komik oluyor biraz.

  • xenophobe  (19.12.14 23:11:32)
Iyyyrenc! (Sakalsiz, sadece biyiktan bahsediyorum.)

  • delifaruk  (19.12.14 23:14:06 ~ 23:14:39)