Kadınlar yaşlı görünmeyi nasıl başarıyorlar?

Fotoğrafdaki kadın 21 yaşındaymış. 40+ gibi görünmüyor mu? Hani hergün çevremizde gördüğümüz 21 yaşındaki kadınlar çocuk gibi görünüyorlar. Bu işin sırrı ne? Güzellik kıstası da bununla mı ilgili. Sadece bu kadın değil diğer ülkelerin güzellerine bakın hepsi 20 yaş civarında ama 40 gibi görünüyorlar.

www.missworld.com

want brrrşşşş ötede otlan ayıp ayıp

makyajdan ışıktan fotoşoptan böle görünüyolar. instağğğramlarındaki daha doğal fotolarına bakarsanız görürsünüz aradaki farkı.

misal atiyenin de yaşı çok küçük, anam gibi gösteriyo tvde. kızın bi yerde makyajsız fotosunu basmışlar eneee minnak lan bu falan oldum. amine gülşe de keza öyle.
  • emirkulu2  (17.12.14 13:19:49 ~ 13:20:11)
bu kızı da normal hayatında görsek zaten yirmili yaşlarının başında olduğunu anlayabiliriz yüzüne bakarak. ama makyajı (cakey kalmış, katmanlı ve yorgun gösteriyor cildini), saçları (hiçbir 21 yaşındaki kız gündelik hayatında o saç modellerini kullanmaz) ve kıyafetleri dolayısıyla duruşu onu yaşlı gösteriyor. yarışma için çekilen fotoğraf olduğuna göre, bilinçli yapılan bir şeydir diye düşünüyorum.

  • in pyjamas  (17.12.14 13:20:26)
saç rengi, makyaj, giyim sanıyesınde 20 yas büyütür.

  • nanelimonportakal  (17.12.14 13:20:28)
saç makyaj. kaşları da yaşlı gösteriyo.

  • sayns  (17.12.14 13:21:42)
makyaj+fotoşok.

  • pangea  (17.12.14 13:38:03)
bu kadın 40+ gibi görünüyorsa benim etrafımdaki 40lıkların hepsi 60 görünüyor o zaman..Standart photosoplu kostümlü model işte 40 filan biraz abartı olmamış mı?

  • niye ama  (17.12.14 13:47:35)
Ben de 22yim ama 18 gözüküyorum :(

Genelde çakma sarışınlar büyük gösteriyor.
  • tuborg yesili  (17.12.14 13:58:55)
alköl, gece hayatı, uyku düzeni bozuk olan kızların akibeti bu şekilde oluyor genelde.

  • mrthany  (17.12.14 14:07:36)
yaşa ilişkin bilgilerimiz yanılmaya çok müsait. makyaj,saç şekli vs her şey kandırabiliyor.

  • dahili meddah  (17.12.14 14:07:39)
o yaşlı gözükenleri ben de anlayamıyorum. ama o kadar çok makyaj yapıp yüzlerine bişiler sürüp saçları da boyatırlarsa görünmeleri normal sanki.

  • sta  (17.12.14 14:16:34)