camino real rumuzlu yazarın bana olan borcu

Selamlar,

"camino real" rumuzlu yazarın bana bir miktar borcu var. sıkışık zamanlarında benden borç para istediğinde ona mümkün olduğunca hayır demedim ama en son bana olan borcunu ödemiyor.

telefonla aradığım zaman da meşgule veriyor. benim de sinirim bozuluyor bu duruma.

en azından buradan belirtmek istedim.

isterseniz uyarın sözlükten bu yazıdan haberdar olması için.

çok yüksek bi miktar değil ama bu durumdan gocunmuyor olması sinirimi bozuyor. bir insan borcunu nasıl umursamaz da ödememek için kaçar arkadaş?

sizce borcunu umursamayan herhangi birini bu durumdan rahatsız etmek için ne yapsam?

mersi.

Rahatsız olmaz hiçbir şekilde boşuna uğraşma, rahatsız olacak olsaydı zaten kaçmazdı, açardı kusura bakma şu an elim sıkışık şu gün vereceğim vs. derdi.

  • ekaterina  (19.11.14 21:58:06)
bir insan borcunu nasıl umursamaz da ödememek için kaçar arkadaş? demissin.

benim de bir sorum olacak. bir insan duyurudan 3. kisiler uzerinden ulasmaya calistigi birine neden borc verir arkadas?
  • mayeskuel  (19.11.14 21:59:30)
@mayeskuel

kendisi yüzyüze defalerca görüştüğüm biri. telefonlarıma vs çıkmıyor. işyerinden ulaşarak onu küçül düşürmek istemiyorum. burada yazar oldugunu bılıyorum ve buradan uyarmak istiyorum. gayet makul bence.
  • dusmanimizkindirbizim  (19.11.14 22:01:50)
@terra rosa mia

eyvallah ama link açılmıyor. ya silinmiş ya da sadece es kullanıcılara açık.
  • dusmanimizkindirbizim  (19.11.14 22:06:20)
burada ciddi ciddi borç alımı oluyor mu ya, arkadaşlar benimde borç paraya ihtiyacım var ama ben zamanın veririm

  • docrivers  (19.11.14 22:12:52)
Bu tarz bir mevzu donmustu,bu camino arkadasta atarlanmisti,bahis mi yapiyordu,titan tarzi bir is miydi hatirlamiyorum ole bisiler dondu.

Her ihtimalde boyle konularin buralara dusmesi hos degil,uzucu.
  • duptıs  (19.11.14 22:38:11)
para insanı bozar, ne eski dava adamları parayı bulunca davalarını satmıştır.

  • spankenstein  (20.11.14 00:44:24)
Dolandırıcılık durumu gibi görünüyor. Geçmiş olsun.

  • arnold schwarzeneger  (20.11.14 08:17:17)
selam beyinsizler.

düşmanımızkindirbizim, sen malesef laftan sözden anlamayan minik bi çocuksun. cevap hakkım doğmuş yazayım da aydınlanın azcık.

şimdi bu terbiyesizden ben 100 lira borç aldım, bikaç gün sonra sonra parayla bir oyun oynadık, kaybedersem şu kadar vereceğim dedim, ok dedi, oynadık kaybettim. ertesi gün 150 liraydı yanlış hatırlamıyorsam, öyle bir miktar gönderdim, yani borç aldığım miktar + oyunda kaybettiğim miktarın bir kısmını verdim. 100 lira gibi bişey daha kaldı geriye. kalanı için de her istediğin zaman oyun oynayabiliriz, ben paramı katlamak isterim sen de sıfırlarsın belki falan dedi. ben de ok dedim.

sonra çeşitli bahanelerle oyundan kaçmaya parasını istemeye başladı. ancak "her istediğin zaman oyun oynarız" gibi bir kozum varken elimde neden değerlendirmeyeyim? neyse sonra ağlamalar falan başladı, ben de sallamadım tabi kendisini. kalan borcumu da vermicem, oyun karşılığı verilme ihtimali olan bi paraydı, sonra işler değişti çünkü. dediğim gibi elden aldığım miktardan fazlasını zaten verdim, oyun için olan borcu da oyunla kapatma şansımı elimden aldığı için durumdan hoşlanmadım, yine salak salak konuşmasa vericektim parasını da sinir etti vermedim. çoluk çocukla uğraşmayacağımı kendisine çok defa anlattım, ancak ezik bi insan olduğundan dolayı anlamak istemedi, ignore ettim. zamanında kendisinden 1000 tl alıp, açtığım bahisle önce 1300 sonra 1500 geri alıp bikaç gün içerisinde benden 500 tl kazanan bi çocuk bu ağlayan bunu da not alın:)

burada titancı mitancı diye sallayanlar da salak bi duyurudan etkilenmiş çoluk çocuk. bahis olayından benimle birlikte kazanmasını istediğim insanlar oldu, bi kısım böyle algıladı kendi korkak dünyasına silik hayallerinde bana saldırmaya başladı, bazıları benimle iletişime geçti bi sürü para kazandı, neyse dediğim gibi umrumda değil.

bana rahatsızlık vermek gibi bişeyler falan demişsin, sen deil senin tillahın bana rahatsızlık veremez. sana ayıracak zamanım yok, ama inat falan ettiysen, sana özelden adresimi yazayım gel, alabileceğin şeyleri alır dönersin.

hadi eyw.
  • camino real  (20.11.14 21:13:54 ~ 21:15:59)
adresi alayım.

  • dusmanimizkindirbizim  (20.11.14 21:32:20)
ikiniz de boş beleş işler peşindesiniz. anladığım tek şey bu.

  • namus ninjası  (20.11.14 21:39:21)
animal iki ifşa yap da seninkiler kudursun madem asfgsfsffs

  • emirkulu2  (15.01.15 21:59:18)