bu kızla sevişeyim mi

tanışalı kaynaşalı 2 hafta oldu kızla. tanışıldığı gün öpüşüldü zaten o günde ilişkiye başlanmış oldu.

kız fena halde aşık bana hem kendi söylüyor hem ben hissediyorum bunu. tam ilişkiye gireceğimiz sırada, kız bakire olduğunu söyledi. ama sana aşığım seninle sevişmek istiyorum, sen doğru kişisin o yüzden ilkim olmanı istiyorum dedi. ben de seviyorum kızı ama daha önceden kimsenin bekaretini almadım o sorumluluk nasıldır bilmiyorum. erteleyelim bugün sevişmeyelim dedim kıza.

kız uzun vadeli ilişki düşünebilir ama ben gelecek yıl yüksek lisans için yurt dışına çıkıcam, dönme gibi bir planım da yok, uzak mesafe ilişkisi ise asla. kız bunu bilmiyor, gelecek yıl da istanbulda olurum diye düşünüyor.

aman evleneceğim erkekle sevişeyim gibi bir takıntısı yok kızın, benim doğru kişi olduğumu düşünüyor sadece.

bu şartlar altında sevişelim mi sevişmeyelim mi çok ikilemde kaldım, yüksek lisansı söylersem çok kötü olur gereksiz yere. sonu olan bir şeye kendini kaptırmak istemez kız soğur falan.

ev arkadaşımın durumu bu ben kendi ağzımdan yazdım ne yapsın lan bu çocuk bende bilemedim.
kızın yaş 21 erkeğin 22

"bu şartlar altında sevişelim mi sevişmeyelim mi çok ikilemde kaldım, yüksek lisansı söylersem çok kötü olur gereksiz yere. sonu olan bir şeye kendini kaptırmak istemez kız soğur falan."

bu ne lan? karar vermiş zaten arkadaşın da birilerinden "yürü be koçum" bekliyor. şu imtina ettiği şeyi söylesin adam gibi, kız hala okeyse sevişsinler.
  • diabolus79  (05.11.14 22:24:27)
  • razvan rat  (05.11.14 22:26:11)
Sevis.

  • sckxyss  (05.11.14 22:27:26)
kız beklemiş beklemiş 2 haftada mı doğru adamı bulmuş hey Maşallah bu biiir

bence bu kadar duygularını önemsemeyen ya da gidicem ben yea diyen biriyle birlikte olmasın ilk, bu ikiiii

sonra kız ben sana kendimi verdim iaaaaaaa tribi yapabilir bu üüüç

yazık lan bu da dööört
  • mahnita  (05.11.14 22:35:51)
sürttür

  • namus ninjası  (05.11.14 22:36:56)
sedef olma yolunda hızla ilerliyosun.

  • sayns  (05.11.14 22:39:25)
"sana aşığım seninle sevişmek istiyorum, sen doğru kişisin o yüzden ilkim olmanı istiyorum dedi"

"aman evleneceğim erkekle sevişeyim gibi bir takıntısı yok kızın"
  • maresalx  (05.11.14 22:39:40)
  • namus ninjası  (05.11.14 22:41:29 ~ 22:41:55)
seviş. kız sana inanmış, arzulamış.

  • gliderpilot  (05.11.14 22:42:41)
hayır.

  • sen git ben geliyorum  (05.11.14 22:43:57)
kızın seni sevdiğine inanacak kadar saftirik zamanlardasın

  • emm  (05.11.14 22:46:55)
kıza uzun vadeli planlarını anlat, yine de sevişmek isterse seviş.

  • [silinmiş]  (05.11.14 22:48:21)
@maresalx bekareti kaybaetmek(sevişmek) için doğru insansın, diğer sevgililerime aşık değildim. demek istedi kız her seviştiğinle evleniyor musun sen ?

  • mhmtt  (05.11.14 22:51:01)
@mahnita aşık olacağı kişiyi beklemiş ve olmuş, öyle bir trip asla yapmaz %100

  • mhmtt  (05.11.14 22:53:08)
bir erkek "sevişeyim mi" diye sorup düşünüyorsa olmaz. sevişme yapma. zaten sevişmek isteseydin düşünmezdin :)

not: erkeğim
  • canercuxy  (05.11.14 23:16:28)
hayatımın en büyük pişmanlığı budur. bende benzer bir durumda kaldım. kıza kıyamadım. elimi bile sürmedim. bunu o zamanlar adamlık olarak gördüm. sonra ne mi oldu? 3 hafta sonra ayrıldık, kız başka biriyle yattı. banada 'ilkim ol dedim, sen kabul etmedin' dedi. fazla düşünme. düzgün korun yeter.

  • zam sampiyonu domates  (05.11.14 23:34:48)
aşkla yapılan herşey mübah.
bence sevişsin genşler.

  • hain kostokk  (05.11.14 23:52:26)
hayır sevişme. o kız aşık olduğu için ilişkinin uzun yıllar süreceğini düşünüyor, o nedenle de adamın doğru kişi olduğuna karar vermiş. birşey gizlemeye gerek yok, açık olun ilişkilerinizde. seneye gideceksen, gideceğini söyle kıza. ona göre karar versin-ki bence bunu öğrenince ilk olmanı istemeyecek. bu nedenle kimsenin ahını almamak için gideceğini mutlaka söyle.

  • sumuklu asilzade  (06.11.14 00:25:29)
"Bekaret alınacak verilecek bir şey mi?!!!11" Meriç'i gelmedi mi lan daha?

Kız yetişkin. Hayatının sorumluluğunu almayı bilsin. İçinden geleni yap.
  • arnold schwarzeneger  (06.11.14 08:34:24)
açık bi şekilde söyle yüksek lisans durumunu,bekaret takıntılı biri değilse seviş ne olacak ki.kızın beklentisini vs öğren önce ama mutlaka.

  • harry powell  (06.11.14 08:38:03)