Yas ilerledikce

Aileye daha mi cok baglaniyoruz?

tam tersi

açıklama yapma editi:

zamanla birlikte ailelerimizi anlıyorsak bağlanıyoruz ama yok onların olumsuz yönlerini birer yetişkin gözüyle görüp aslında sokakta görsek hiç de anlaşamayacağımız insanlar olduğunu ya da tasvip etmediğimiz davranışlar görüp algılıyorsak çocukluktaki ''anne- baba bağlılığı'' kalmıyor elbet.

yaş ilerledikçe farkındalık artıyor dolasıyla herkesin ailesine göre değişir bu durum.
  • neferkitty  (20.10.14 20:51:51 ~ 20:59:14)
evet. baglanıyoruz(m)

  • pinkket  (20.10.14 20:55:25)
kendimi bildim bileli çok bağlıyım aileme, tek gerçek ailedir bence. herzaman yanında olan onlar. yaş ilerledikçe, olgunlaştıkça bunu daha iyi anlıyor herhalde insan.

  • rock n roll  (20.10.14 20:56:26)
tam tersi

  • secilmis uye  (20.10.14 20:56:55)
Ben 22-23'ten sonra öyle oldum.
Yani hiçbir zaman çok bağlı değildim de nispeten diyeyim.

  • loralynn  (20.10.14 20:57:09 ~ 20:57:45)
hayır.

  • sen git ben geliyorum  (20.10.14 20:58:37)
Bağlılık olmuyor ama akıl başa geldikçe kıymetleri daha çok anlaşılıyor.

  • ay nov kung fu  (20.10.14 20:59:48)
yaşım 22.

18de suni duygular sayesinde belki de, ailemden kopmuştum. o günleri ergenlik olarak görürsek, olgunlaştıkça bağlanmaya başladım.

keza arkadaşlarımda da ailelerine bağlılığın emarelerini görüyorum. ancak yaş ilerledikçe mevzusu dönemlere göre değişiyor olsa gerek.
  • dahinnotha  (20.10.14 20:59:50)
önce uzaklaşıyorsun. sonra dank ediyor. tekrar bağlanıyorsun. sımsıkı olmuyor, yeterli şekilde olması gerektiği gibi oluyor ve o uzaklaştığın dönemler için ne kadar da ergenmişim diyorsun.

  • washe  (20.10.14 21:03:09)
Bence evet yani bende öyle oldu.

  • strangerinhere  (20.10.14 21:13:39)
evet.onları daha iyi anlamaya,daha fazla saygı duymaya başlıyorsun.yaş ilerledikçe hayatın ne kadar zor olduğunu,insanın sırtına binen yüklerin arttığını gördükçe,bu kaosta senin için ayakta durmaya çalışmalarına minnettar kalıyorsun.

  • rabitelli  (20.10.14 21:45:25)
hayır ama bazen dedikleri daha mantıklı gelmeye başlıyor

  • argent dawn  (20.10.14 22:23:32)