Ben içince sapıtıyor muyum? Ya sen?

Ya o? Sapıtıyor mudur? her nerdeyse...

ben uyuyorum.

  • 111111  (15.10.14 09:10:18)
ben iyiym de sen bokunu çıkarıyosun sanki biraz. o da içmeyiversin. orada...

  • loveinaflipbook  (15.10.14 09:10:56)
boşver içip sapıtacak ortamın var en azından..

  • fransızkalanadam  (15.10.14 09:13:19)
Evet sapitiyorsun sen
Simdiki gibi misal

o kim ki
  • cecilia  (15.10.14 09:17:57 ~ 09:26:08)
Bir kere büyük bir partide sarhoş oldum, kendimi kaybetmiştim, 11.00'den sonrası yok, gidip birine ilanı aşk etmişim :) sene 2007. Gece 4.30 da eve gelmişim, arkadaşım getirmiş yatağıma yatırmış :)

Ilanı aşk dışında dağıtmamışım, sessiz sakin kenarda oturmuşum.
  • [silinmiş]  (15.10.14 09:21:44)
Hiç sapıtmam, zaten fazla içen biri değilim, en fazla ağzım pelteklesmistir. Saçmalamam, ortalıkta zıplayıp hoplamam, oturur ağlamam.

Sapitmamistir bence, madem bu kadar meraktasin ve arayamiyorsun, ortak bir arkadaştan yokla.

Sapitmis ise, bu gece tekrar sapit.
  • kaymaktutmayansicaksut  (15.10.14 09:30:20)
Bi keresinde erasmus zamanı 50'lik vodkayı tek başıma devirmiştim, zorum neyse. Yurttan çıktığımı ve sabaha karşı yatağıma yattığımı hatırlıyorum. Aradaki 6-7 saat kayıp. Millete sordum beni gördünüz mü diye. 3 ayrı diskoda 3 tane ayrı tanımadığım hatunla görmüşler, bi tanesi taylandlıymış hatta (?). Bi tane şişman bi kızla öpüşmüşüm. Bi ara bi diskonun önünde karlarla top oynuyomuşum. Uyandığımda sol bacağımda kocaman bi morluk vardı, top oynarken düştüm heralde. Üstünden 4 sene geçti, hala o gece neler oldu hatırlamıyorum. Bildiklerimin tamamı milletten duyduklarımdan ibaret.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.10.14 09:31:51)
beni çok çabuk etkiliyor sapıtmadan tek şarapta başım döner, kedi gibi mayışırım uykum gelir.
o yüzden alkol tüketmiyorum.

  • neferkitty  (15.10.14 09:42:06)
arkadaşlarla dışarı çıkmıştık, içtik. normalde asla öldürsen oynamayacak ben hiç tanımadığım bir kadınla karşılıklı göbek atmıştık, olur öyle.

  • rock n roll  (15.10.14 10:02:48)
3-4 sene önceye kadar sapıtıyordum şimdiyse sapıtacak kadar sarhoş olamıyorum.

  • zgrydn  (15.10.14 10:29:58)
Umarım o da sapıtmıyordur.

  • aguilas negras  (15.10.14 11:23:38)
Alkol bence insanın karakterini tamamen değiştirmiyor, baskın olan yönlerini ortaya çıkartıyor.

Ben mesela ne kadar içsem bile gülerim, eğlenirim, geyik yaparım. Abuk subuk hareket yapmam, gidip ona buna ilanı aşk etmem. Normalde de öyleyim çünkü.

En kötü sızarım.
  • archely  (15.10.14 11:29:15)
ben genelde ağlıyorum. sebebini bilmiyorum.

  • kirazıseviyorum  (15.10.14 11:54:49)