Nereden giyiniyorsunuz?

Ne zaman mağazalara gitsem hiçbir şeyi beğenmiyorum. Beğendiğim şeyler ise bütçemi aşıyor. Bi kazağa 70 lira veremiyorum örneğin, öğrenci adamım. Ne öneriyorsunuz benim gibilere?

İndirim dönemi, markafoni, limango öneririm.

  • orange coffee  (29.09.14 00:03:56)
koton
de facto

  • allanpoe  (29.09.14 00:04:22)
Pazar, ikinci elciler.

  • buff  (29.09.14 00:04:29)
Denemeden bir şey alamıyorum ne yazık ki.

  • cemlemikonusuyorsun  (29.09.14 00:04:32)
Koton gibi markalar indirimde pazar fiyatına Düşüyor

  • tam bir hanfendi  (29.09.14 00:04:42)
şu sezonda alışveriş yapma, mevsim başlangıcı herşey pahalı olur. bekle şubatı gör herşey daha uygun olur hem de tüm kış herkesin üzerinde gördüğün şeyleri almamış olursun.
ben erkek modasından çok anlamam ama erkek kardeşimden gördüğüm kadarıyla bildiğim şeyler şöyle: iyi bir deri montun olsun, erkekler için can simidi gibin bişey. bedenini ve kesimini bil. misal bizimki zayıflıktan ölüyor sadece belli markaların slim fitleri oluyor ona bunları da ezbere biliyor direk oralara bakıyor. yine pantul boy beden filan giy çıkar dene öğren-ama şimdi alma :).
bi de klasik outletlere bak diycem
  • niye ama  (29.09.14 00:07:43)
Şubata kadar bekleyemem ne yaZık ki, şu sıralar bakmam lazım :)

  • cemlemikonusuyorsun  (29.09.14 00:11:41)
Bi de böyle kuytularda, pasaj içlerinde falan markasız ya da fabrika artığı ürünler satan yerler oluyor, onlara bak.

  • buff  (29.09.14 00:13:16)
beyoğlu pasajı'na ve yakınlardaki pasajlara bak. illa ki bir şeyler bulursun.

  • razvan rat  (29.09.14 00:16:33)
denemeden alamıyorum demişsiniz ama tüm internet sitelerinde koşulsuz şartsız ücretsiz iade var.. yazılan siteleri kullanın bence

  • 1980  (29.09.14 00:20:51)
lcw'den giyinirim hep

bulamazsam da: rodi, mudo onlara bakarım.
  • siradisi00  (29.09.14 00:21:14)
Markafoni, morhipo onlara bak o zaman.

  • delifaruk  (29.09.14 00:24:10)
Coklukla koton outlet

  • atmaca.ged  (29.09.14 00:25:54)
indirim takip et.. internetten de alabilirsin.. onun dışında güzel şeyler bulmak zor.. saçma sapan kumaşlara güzel modeller dikiliyor.. güzel kumaşlara da saçma modeller.. almak bile istemiyorum çoğu zaman..

ayrıca asıl mesele artık paranın değeri kalmadı.. her şey çok pahalı.. o sebeple 70 tl bize çok görünüyor ama maalesef bi değeri kalmadı artık o paranın..
  • defnex  (29.09.14 00:26:54)
bershka

mudo

colins

koton
  • halitkin  (29.09.14 00:34:57)
semt pazarları

  • ladybug  (29.09.14 00:45:02)
eğer kaliteli mal ile kalitesizi ayırt edebiliyorsan lcw defacto iyi seçenekler. çoğu ürünleri dandik iki yıkamada götü başı salıyorlar falan ama hem taş gibi iyi hem de güzel ürünleri de var seçmeyi bilmek lazım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.09.14 01:16:58)
İstanbul'daysan Terkos ve diğer pasajlara mutlaka bak. Pazarlarda da uygun hoş şeyler oluyor.

  • april12th  (29.09.14 01:21:30)
beymen
yargici
mudo
  • hain kostokk  (29.09.14 01:45:29)
pazardan allah korusun nazardan

  • all girls dream  (29.09.14 01:53:05)
pantolon:
loft, levi's, mavi

ayakkabı: adidas

gömlek, sweatshirt, polo t-shirt: mudo

mont: colin'sten aldım en son.

kazak: de facto'dan aldım en son bi tane.

iç çamaşır: pazardan.
  • baldur2  (29.09.14 02:41:33)
benim kredi kartım yok ama böyle durumlarda işe yarıyor kredi kartı. mesela eskiden pull&bear bershka h&m'de falan uygun fiyata pantolon bulunurdu ama artık hepsi über slim fit olduğundan sadece levi's'tan alıyorum ben. hani 100-200 arası değişiyor ama 2 yıl önce 140 liraya aldığım kot hala pırıl pırıl, taksitle alabileceksen levis al, kalıp ve kesim konusunda hiç bi marka yanına yaklaşamaz bence.

onun dışında ne tarz seviyorsun bilmiyorum ama pull&bear bershka jack&jones tişört için, koton, hatta lwc defakto kazak için, h&m ise genel olarak güzel ve uygundur.

onun dışında ben genelde ayakkabıları internetten alıyorum, istediğim modeli daha kolay buluyorum.

genel olarak böyle yani.
  • hayt deli oglan  (29.09.14 05:10:40)