Anket - Müşterisi olduğunuz banka hangisi?

Merhabalar,

Yüksek lisans tezim için yardımınıza ihtiyacım var.

Müşterisi olduğunuz bankayı aşağıdaki anketten seçebilir misiniz? Bir de neden o bankayı kullanıyorsunuz onu da yorum eklerseniz çok memnun olurum.

Anket : strawpoll.me

Teşekkürler

maaşım önce hsbcye yatıyordu, sonra şirket teble anlaştı ona yatmaya başladı. şimdi ikisinde hesabım var.

  • 111111  (23.09.14 14:41:19)
aktif bank'ı da ekle. passolig muhabbetine bunun da müşterisi olduk.

  • justinho26  (23.09.14 14:42:22)
aktif bankı da ekledim.

  • ben bunu bilir bunu soylerim  (23.09.14 14:53:40)
alfabetik sıralı yaparsan daha iyi olur.

  • zam sampiyonu domates  (23.09.14 14:54:13)
garanti çünkü internet şubesinden ve sanal kart uygulamasından çok memnunum ve her yerde atm'sini bulabiliyorum.

  • m e l t e m  (23.09.14 14:56:19)
yapı kredi yok mu ben mi göremedim?

  • 65 derece  (23.09.14 14:57:26)
iş bankası dedim, maaşım oraya yattığı için.

  • halanne  (23.09.14 14:59:09)
yapı kredi'yi de ekledim, gözden kaçmış eklemiştim sanıyordum.

  • ben bunu bilir bunu soylerim  (23.09.14 15:02:32)
maalesef garanti dedim, maaşım oraya yattığı için.

  • pandispanya  (23.09.14 15:03:42)
alfabetik sıraya koysan ne güzel olur.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (23.09.14 15:09:26)
yapı kredi
enpara.com
nuvo
yok!
enpara ve nuvo da eklenebilir. nitekim piyasada çalınacak farklı iki kapı niteiğinde.

edit:
isbankası > maximiles için. eski bankam, aşinayım!
garanti > maaşımı veriyor. uygun kredi de verdi.
enpara > mevduatım orada
nuvo > para transferinde kullanıyorum sadece, ücretsiz diye. ayrı bir iş için ayrı bir hesap.
Finansbank > fixcard vardı aidatsız ama hiç kullanmıyorum.
ing > pegasus plus iyi dediler. limit vermediler. öylece duruyor.
aktif bank > nalet passolig kart şeyine açtık hesabı
  • cliquot  (23.09.14 15:12:27 ~ 15:16:45)
Yapi kredi ve Garanti. Finansabnk'da bir altin hesabi var onun disinda kullanmiyorum onu. Yapi kredi ise maas yattigi icin. Bana kalsa sadece Garanti'yi kullanirim.

  • delifaruk  (23.09.14 15:12:39)
Yapı Kredi'yi de ekledim. Nuvo Yapı Kredi'nin ve Enpara.com Finansbank'ın olduğu için onlar seçilebilir.

  • ben bunu bilir bunu soylerim  (23.09.14 15:14:58 ~ 15:15:55)
maaş garantiye yatıyor, yattığı gibi enparaya gönderiyorum. bir de ing bank var, pegasus plus karttan dolayı.

  • inheritance  (23.09.14 15:20:14)
adabank tmsf'ye devredilmiş bir banka olduğundan aktif bir banka değil. bu bankayla istesek de çalışamayız malesef.

  • givemesomesubstance  (23.09.14 15:23:19)
Türkiye finans - maas ona yatiyor. les gibi banka, kullanmiyorum pek.
Garanti bankası - Ne kadar begenmesemd hizmet olarak en ust seviyede o.
Is bankası - Sadece yedek kredi kartim icin.
  • archely  (23.09.14 15:26:41)
Garanti - İlk kredi kartım garantiden ayrıca sanal kart, internet şubesi ve western union için.

Yapı Kredi - Okuduğum okulun anlaşmalı olduğu banka bir de play card çıkarttılar bana zorda kalırsam yedek kart olarak kullanıyorum.
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (23.09.14 15:46:11)
vakıfbank - maaşım yatıyor
akbank - kredi çekmiştim. hesap açtılar, kart verdiler derken maaş dışındaki işlemlerinde akbank müşterisi oldum

  • sheridans  (23.09.14 16:05:27)
burgan bank

ithalat - ihracat işlemleri çok kolay
  • insist  (23.09.14 16:22:17)
Vakifbank worldcard kredi karti, universitenin vakifbankla anlasmasi var tutusturdular elimize iyi oldu. Hesap da actirdik okulda vakifbank olunca.
Ziraat banka karti, kyk basvurusu icin lazim oldu.
Denizbank banka karti, babam daha rahat para yolluyor ve bana da banka yakin. Lojistik sebeplerden yani.
  • menemeni yumurtali sevmeyen adam  (23.09.14 17:14:45)
normal bankacılık işlemleri içn iş bankası dedim.

çünkü bir telefonla, her türlü işimi halledebiliyorum. sıra beklemiyorum..

maaşım ziraat'e yattığı için ziraat bankasıyla da işlem yapıyorum arada. ama otomatik ödeme talimatlarım falan hep iş bankasında.

iki bankada da kredi akrtım, ek hesabım bokum püsürüm var. ama ben genelde hep iş bankası olanını kullanıyorum.

bir de ziraatin akrtı maximum kart, iş bankasının kimaximiles kart.yani iş bankasınınki hem ziraat bankası kartında verilen maxipuanları veriyor hem de üstüne uçak mili veriyor.

tercih sebebim bu.
  • diyorum burada ben  (23.09.14 20:28:25)
şu ana kadar çıkan sonuçları aşağıdaki entry'den okuyabilirsiniz.

eksisozluk.com
  • ben bunu bilir bunu soylerim  (24.09.14 11:48:15)
hiçbiryerle bağlantısı olmayan kendi isteğim müşterisi olduğum banka iş bankası. heryerde atm benim en önem verdiğim durum. bütün otomatik ödemeler fatura ve hgs işbankasıyla entegre. hsbc babamın bana havale yapabilmesi için. yapıkredi var ilk hesabımı orda açmıştım kapatmiyim diyorum eski müşteri olma hevesi. geçtiğimiz ay enparaya başvurdum. daha hiç para giriş çıkışım bile olmadı. birikim ve ilerde eftler için bunu kullanmayı düşünüyorum şimdilik maksat kenarda bulunsun diye.

  • reddevil  (24.09.14 23:37:20)
iş bankası > maaşım oraya yatıyor. yatmasa da kullanırdım ama bana güzel karizmatik geliyo seviyorum iş bankası'nı. halbuki ne kadar tipsiz bi ismi var amk, iş diye banka mı olur. ama güzel işte.

yapı kredi > kredi kartı almaya niyetlendiğim zaman okulda direkt elemanlarından biri gelmişti yanıma. yapı kredi'nin play'i var onu zaten istiyodum, atladım ben de hemen. benimle birlikte pek çok arkadaş kredi kartı başvurusunda bulundu fakat kısa süre sonra yurda sadece benim kartım geldi. diğerleri bissürü uğraştı durdu, tekrar başvurdu falan. o yüzden yapı kredi'yi de severim sayarım.

akbank > bi yerden burs alma durumum oldu, dediler ki akbank hesabı lazım. dedim yav ne gereği var. dediler lazım. gittim açtırdım. internet bankacılığı falan çok rahat akbank'ın, bazen canım sıkılınca internet şubesine giriyom öylesine. o kadar hoş geliyo bana. canısı.

ziraat > kyk kredisi yatıyor buraya. avuç içi tanıma sistemlerinin allah belasını versin.

bank asya > burdan hesabı kendi adıma açtırdım ama annem kullanıyor. emeklilik şeysi gibi bi şey. her ay para ödüyoruz, yıllar sonra alcakmışız onu öyle saçmasapan bi şey. benim pek işim yok. şubelerini falan seviyorum ama havadar oluyor.
  • pescador  (24.09.14 23:44:23)