En Son Ne Zaman Bir Şeyi İlk Kez Yaptınız?

Ve evet, o şey neydi?

ilk kez uçağa bindim. 10 gün önce.
ilk kez süt dilimi yedim 30 dakika önce.

  • baldur2  (19.09.14 22:20:02 ~ 22:20:18)
geçen ay ilk kez kahve yaptım. bir kahvecide yarı zamanlı işe başladım da geçen ay, ordaki her şey benim için yeniydi.

  • nickimin hakkini veremedim  (19.09.14 22:21:43)
Motosikletle tek teker geçen hafta. Tahmin ettiğimden zor ve tehlikeliymiş...

  • kilimanjaro  (19.09.14 22:22:56)
3 gün evvel.

İnternetten aldığım datayı SQLite kullanarak telefon hafızasında bir veritabanına koydum.
  • Vicy89  (19.09.14 22:25:43)
valla söyleyemem gerçekten. ama bence mutlaka her zaman ilk kez yaptığın bir şeyler de vardır. önemli olan ilk kez yaptıktan sonra ne sıklıkla yapmaya devam ettiğin olabilir.

  • yirmisantim  (19.09.14 22:27:50)
dün ilk defa filtre kahve yaptım.

  • nilmiye  (19.09.14 22:28:27)
yumuşatıcı aldım bugün çamaşırlarım mis koktu mis neden daha önce almamışım ki.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.09.14 22:28:59)
2 gün önce minibüste kavga ettim. pisman değilim. baya rahatlatıyormus.

  • ufukcel  (19.09.14 22:40:15)
dün ilk kez kitap okuyarak sıçtım.
enteresandı.

  • naberabi  (19.09.14 22:46:03 ~ 22:49:57)
yaklaşık 15 gün önce takriben 29 yıllık hayatımda ilk defa tanımadığım bir adamla birlikte yaşamaya (ev arkadaşı) başladım.

  • nwnd  (19.09.14 22:46:36)
ilk kez bir kahvecide kahve içtim. yaklaşık 6 saat önce.
ilk kez sigortalı bir işte çalışacağım. yaklaşık 14 saat sonra.

  • kutukcu  (19.09.14 22:52:08)
ailemden ilk defa uzak kaldım. pazar günü.

  • canercuxy  (19.09.14 23:06:49)
bugün ilk kez kendi paramla mobilya aldım.

  • en lüzumlusundan feyizli bir abiniz  (19.09.14 23:08:45)
salı günü ilk kez kan verdim. yani tahlil için vermem gerekti, damardan şırıngayla ilk kez vermiş oldum öylelikle. ayrıca, ilk kez karşı cinsten birine konser şeysi teklifinde bulundum aynı gün. reddetti ama, istemiyorum dedi. sonra ilk kez böyle ilginç bir şekilde kalbim kırılmış oldu.

(einstürzende neubauten'e bilet bulamazsanız aklınızda bulunsun, bende fazladan var)
  • pescador  (19.09.14 23:12:11 ~ 23:13:04)
bir kaç hafta önce ilk kez yoğurtlu semizotu salatası yedim.

  • livaneli kadir  (19.09.14 23:13:27)
dün ilk kez yağmurun altında şemsiyesiz şekilde bir yere sığınmadan ve kaçmadan yürüdüm. yağmurdan bıktım artık. eve gittiğimde abartmıyorum duşa girmiş gibiydim.

  • things  (19.09.14 23:18:32)
geçen pazar ilk kez galata kulesine çıktım. daha önce çıkmadığıma pişman oldum.

  • bass solo take one  (19.09.14 23:24:01)
ilk kez, kendime büyük bir hedef koyup hayatımın yönünü değiştirdim. normalde olsa en minimize olanı düşünürdüm ve kendime inanmazdım. Mühendis olacağım inş

  • bluebey  (19.09.14 23:26:25)
Salı günü ilk kez lens taktım. Hala takma-sökme kısmı hatrı sayılır zaman alıyor.

  • aychovsky  (20.09.14 00:29:43)
başıma ilk kez gelen bişiy, yaptığım diyil yapamadığım aslında:

yakın zamanda tanışmayı istediğim biri (arkadaşımın babası) dün gece vefat etti.
  • tedirginlik hucresi  (20.09.14 02:15:22)
2 gün önce 2 yaşındaki kızım ilk kez beşiktaş dedi daha doğrusu beşkaşk dedi. sonra birlikte ilk kez beşkaşk'ımıza tezavrat yaptık.

sonra maç biterken b.ktan bi gol yedik, "kızım bunca senedir benim çektiğimi çekme, boşver beşiktaşı, sen en iyisi annenin takımını (cincon) tut" dedim. o yine beşkaşk dedi.
  • yemrem  (20.09.14 09:38:51)
ilk kez zorunda kalmadan, durum öyle gerektirdiği için falan olmadan, kendi isteğim ve planlamamla samimi iş arkadaşlarımdan bir grubu evime davet ettim. İçkiler, atıştırmalık bir şeyler falan hazırladım. Çok da eğlendik, sohbet ettik, yani "ay ayıp olmasın diye mi geldiler" diye düşündürmediler hiç.

geçen haftasonu.
  • sopiro  (20.09.14 11:56:10 ~ 11:56:30)
Birkac ay once ben de ilk kez cenazeye katildim.
Gecen haziranda evimden daha once hic uzaklasmadigim kadar uzaklastim. (Mesafe olarak)
Dun aksam ilk defa havaalanina ozel araba ile gittim. Daha once ticari taksi vs. ile gidiyordum hep.
2 gun once ilk defa isyerinde sinirlenip kufurumsu birsey soyledim yuksek sesle. (Kufur degilde argo diyebilirim)
  • delifaruk  (20.09.14 12:02:43)