telefon önerisi

İki senedir samsung galaxy ace 2 kullanıyorum ama bu ihtiyarı emekliye ayırma vakti geldi galiba. yeni alacağım telefonda istediğim özelikler,

-kamera çözünürlüğü iyi olmalı
-ekranı büyük olsun ama öyle tabletler kadar büyük ekran istemiyorum.
-radyosu kesinlikle olmalı.
-şarjı da mümkün olduğu kadar uzun gitmeli.akıllı telefonlarda pek mümkün değil farkındayım ama olduğu kadar işte.

1500 civarında bütçe ayırabilirim. aslında samsung s5 mi alsam dedim ama iki gün sonra kırılıp gidecek bişeye de 2000 lira vermek mantıklı mi bilemiyorum. sony, lg falan hiç kullanmadım. bütün marka önerilerine açığım.

bence 1000 lira civarı lg g2
biraz daha düşük 700-800 civarı asus zenfone 5-6 olabilir.

ikisinin de kamerası iyi midir kötü müdür bilmiyorum, pek anlamam kameradan.
  • jaaaccckkk  (17.09.14 11:48:19)
1600'e z2 alırsın n11, gittigidiyor falan.
z1'in kamerası da iyidir.

  • rhan  (17.09.14 11:50:25)
LG g3 veya iphone 5s. 1800 tl civarında sanırım ikisi de ama uzun yıllar kullanırsınız ikisini de.

  • ekaterina  (17.09.14 13:09:22 ~ 13:09:59)