işid infazları

bu adamlar koyun gibi dikilip ,niye kesilmeyi bekliyorlar bi türlü anlamlandıramadım.Bi küfür et , kaçmayı dene silahla vurul hiç olmazsa.2 dakika sonra kafanı kesecekler zaten daha kötü ne olabilirki?

Iskence?

  • hurma  (14.09.14 03:07:12)
adamların belli bir planı var ve o sıraya göre gidiyorlar bence.bu adam direndi buna işkence yapalım diğerini keselim diyeceklerini sanmıyorum.

  • tosunpasa  (14.09.14 03:09:16)
lan aynı şeyi ben de düşünüyorum hep. Ne kadar sakin duruyorlar bir de la. Değişik bir psikoloji tabii, biz bilemeyiz.

  • oğlum çok zor lan  (14.09.14 03:11:17)
Aga illaki bsy diyolardir. Bana kacarsaniz sakin durmazsaniz derinizi yuzerim deseler put gibi dururum.

  • hurma  (14.09.14 03:14:16)
o bıçak boğazına girerken bile emin ol "lan belki affeder de vazgeçerler" diye umut ediyorlardır.

  • diabolus79  (14.09.14 03:25:40)
atardamar kesilince ölüm hemencecik geliverir.burada katil bazı yerlere mesaj vermeye çalışmaktadır.
yani boğaz kesip videoda yayınlamak işin politik boyutudur.boğazı kesilen insan faza acı çekmez. kurşun yiyen daha çok acı çeker.

  • labanon  (14.09.14 03:29:55)
madde veriyorlardır belki.

  • bass solo take one  (14.09.14 03:49:49)
Toplu infazlarda adamlar zaten kabullenmiş ölümü, orada bir şey yapamıyorlar. Gazeteci infazlarında ise olay çok farklı. O adamları psikolojik olarak tamamen yıkıyorlar. Bunda kullanılan yöntem genelde sahte infaz oluyor. O infaz sahnesini adama defalarca yaşatıyorlar. Argo filmini izlediyseniz orada da vardı. Her seferinde ciddi bir şekilde sıfırdan başlayıp adama yaptıracaklarını yaptırıyorlar ve bıçağı boğazına dayadıkları anda yarıda bırakıp adamı geri götürüyorlar. Adam muhtemelen gerçek çekimde de alıştığı gibi metni okuyor, gerçekten keseceklerini düşünmüyor ve orda bitiyor her şey.

  • Haldamir  (14.09.14 04:09:16)
bunu daha once de konusmustuk aratamiyorum simdi mobil. bence son anda askerler vs gelip kurtarabilir bir umit besliyorlardir.

  • xenophobe  (14.09.14 05:24:12)
korkudan donakalmak, kıpırdayamamak gibi şeyler mümkün.

  • roboute guilliman  (14.09.14 08:53:22)
ben de mesela o kafası kesilen amerikalı gazeteci mi ne onun ölmeden önce ağlamaklı olmayan bir ses tonuyla ve o kadar net nasıl cümle kurabildiğini çözememiştim. baya garip çünkü. birazdan hayatın bitecek bunu biliyorsun ve buna rağmen o kadar düzgün konuşuyor olabilmek çok normal gelmedi bana.

  • kuul  (14.09.14 11:44:50)
teatral bir çalışma belki de, stüdyonun hazırlanması ve çekimler için tarantinodan yardım almış bile olabilirler.
bir kişi üç kişi beş kişi tamam da onlarca kişinin içinde biri bile mi farklı tepki vermez? şüphe uyandırıcı.

  • dafaiss  (14.09.14 12:55:56)