[]

Transit vize falanı

Acil olduğu için direk konuya giriyorum. ist - schipol Amsterdam aktarılmalı amerika uçuşum var. Amsterdam da 9 saat beklicem. Vize gerekmiyor diye biliyordum ama şimdi gerekebilir diyorlar. Kimse de birşey bilmiyor. Vize lazım mı değil mi?
 
ben abd'den donerken schipol'de 8 saat bekledim, transit vize filan yoktu.


  • fakyoras  (06.09.14 12:51:10) 
uaçakların check in'ini istanbuldan yapabiliyorsan, yani amsterdamda pasaporttan çıkıp bavulunu alıp yeniden check in yapman gerekmiyorsa, havaalanı içinde bekleyebilirsin genel kural olarak.


  • fengari  (06.09.14 12:53:28) 
pekiştirmek için emin olasın diye söylüyorum, pasaportunda amerika vizesi olduğu sürece avrupa ülkeleri ve ingiltere senden transit vize istemez için rahat olsun.
ben hep öyle gittim.
havaalanından çıkamazsın tabi söylememe gerek yok. havaalanında bekleyeceksin.
  • innerbliss  (06.09.14 14:03:33 ~ 14:27:33) 
Gerekmiyor, kesin bilgi.

Ama Hollanda'ya giremezsin, 9 saat havaalanında bekleyeceksin.
  • cakabo  (06.09.14 14:11:03) 
sinirdan(pasaport kontrol-vize kontrol) gecmedigin icin gerekmeyecek.


  • hmpf  (06.09.14 14:20:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.