Tablet tavsiyesi Galaxy Tab S vs Ipad Air

Arkadaşlar selamlar,

1100 TL civarı tablet almayı düşünüyorum, Galaxy Tab S ve iPad Air arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz ?

İncelediğim kadarıyla galaxy tab s de ekran çözünürlülüğü yüksek olduğundan youtube da bile 720p video izlerken iyi bir görüntü alınamıyor, bu beni şüpheye düşürdü açıkçası torrentlerden indirdiğim dizilerin kötü görenüceğini düşünüyorum :), iPad ile ilgili çok araştırma yapmadım hep android kullandığımdan, dizi, film, şarj vs olarak bilgi sahibi kişilerin yorumlarını alabilir miyim :)

Teşekkürler

incelediğin kadarı bana mantıksız geldi. ekranı isterse 4K olsun. 720p video daki pikselleri tablet boyutundaki bir şeyde gözlerin seçemez.

ikisini de kullanmadım, tablete ihtiyaç duymuyorum. o yüzden tavsiyem yok.
  • washe  (25.08.14 15:29:45)
tableti deneme fırsatı bulmuş muydun ? teknosadan az evvel denedim 720p video resmen kötü çıkıyordu.

  • kureseltikinma  (25.08.14 15:33:31)
ikisini de kullandım, oyum ipade.

  • 111111  (25.08.14 15:34:24)
apple'a kıl olan birisi olarak üzülerek de olsa ipad'i tavsiye ediyorum.

  • transparent layer  (25.08.14 15:55:07)
ipad.

  • benfakirdegilim  (25.08.14 16:19:58)
ipad

  • porn star  (25.08.14 16:38:43)
Bir androidci olarak ipad derim.

  • beholderrulez  (25.08.14 16:39:46)