Wifi bir odada sık sık kesliyor diğer odada sorun yok çözümü olan?

Superonline kanal değiştirdi birkaç defa sorun düzelmedi..

Ev büyük değil.Bir odada wifi sinyalleri bözüluyor sanırım

  • sonhakan  (05.08.14 20:22:59)
repeater al işi çöz.

  • siradisi00  (05.08.14 21:07:43)
Modemde arıza olsa hiçbir yerde çekmez

  • sonhakan  (05.08.14 21:37:47)
alacağın access point universal repeater özellikli olsun.

  • fallthepieces  (06.08.14 10:10:52)
Civarda sinyal bozan seyler olabilir. O yüzden son zamanlarda 802.11ac ye geçmeye çalışıyor insanlar. Bunun icin hem modem hem de bilgisayarın uyumlu olması lazım.

  • simbolmina  (06.08.14 11:18:54)
duyulmasi gerektigi kadar haklı.

bir de modem ve odanın yeri çok şey değiştirir. şöyleki, sinyaller duvardan dimdik geçerse duvardan en az şekilde etkilenir. duvar ince olsa dahi duvarla sinyal arasındaki açı genişledikçe duvar sinyal için daha kalın duruma geleceğinden o iş yalan olur. aynı durum benim evimde de mevcut. güzel konumlandırılmuş bi repeater işini çözer. modemi yüksek bir yere koymak da emin ol etki edecektir.
  • washe  (06.08.14 20:35:11)