sadece koltuklari temiz tutabilmekti amacim

i.imgur.com

soyle bir cardak var. cardak pislensin onu bosverin su beyaz oturma yerlerini kus pisliginden tozdan mozdan koruyacak bir cozum onerisi ariyorum. her gun temizlemekten ve kilifini cikarip geri sokmaktan gina geldi.

surgulu cam ile mangal yerini cardagin tamamini kapatmak istemiyoruz.

benim daha cok dusundugum araba ortusu gibi araba cadiri gibi birsey ile o oturulan yerleri bir ortu altina almak. ama o da sanki pratikte zor olur gibi geldi.

cozum onerilerine acigim.

ps oradaki uyuyan adama camis demek serbesttir.

o adamdan 3-5 tane daha bulup kullanmadiginiz zamanlarda koltuklarda uyutabilirsiniz.

cadir madir isine girerseniz tipki bu adam gibi cadir da su guzel ortami bozar.
  • nawres  (10.06.14 15:12:59)
boyacıların kullandığı, mobilyalara ve yerlere boya damlamasın diye serdikleri ince naylon bir örtü var, hem ucuz hem bol miktarda bulunabiliyor. ondan alın, rüzgarda uçmasın diye altlarını minderlerin altına sokun,

sermesi en fazla 2 dakika (altlarını minderlerin altına sokacağınızı farzediyorum), toplaması 4 saniye sürer
  • yemrem  (10.06.14 15:22:02)
nawres +1
alternatif olarak bu minderleri koymak için mobilyanıza uygun sandıklar var hem şık hem işinizi görür. gövdeleri kirlenmesin derseniz de şeffaf muşambalar var yapı marketlerde. ama direkt minderlerin üstüne örterseniz muşambanın tozundan yine minderler kirlenir. en güzeli söylediğim sandıklar iki dakikada atarsınız akşiam içine sabah da aynen yerleştirirsiniz

www.koctas.com.tr

media1.tchibo-content.de
  • thujone  (10.06.14 15:22:17 ~ 15:25:18)
tchibo da bahçe mobilyaları için muşamba örtüler var,

  • kerbeee  (10.06.14 15:23:34)
bahcenin kosesine yada bu koltuklarin arkasina ufak bir sandik yaptirin. minderleri kullanmadiginizda onun icine koyarsiniz.

  • crucio  (10.06.14 15:24:09)
düz beyaz kumaş alabilirsiniz(çarşaf gibi). Boş evlerdeki mobilyaları öyle örtüyorlar tozlanmasın diye. kumaşın köşelerine mobilyalara koymak için ip eklemek yeterli sabit durması için. Naylona göre daha az yer kaplar katlayınca.

  • yakuza123  (10.06.14 15:29:18)