Bu muhteşem yarışma hakkında ne düşünüyorsunuz? (capsli)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ben önce Down Sendromlu vatandaşı görünce "O da bir insan" sloganından iğrendim. Ama sonra sloganda bahsedilenin polis olduğunu farkedince kusmak için tuvalete koştum. Bu nasıl bir kafadır?

seçici kurul daha bi manyakmış :)

gülben ergen? asdhahdaddflasdkas
  • [silinmiş]  (07.02.14 09:31:40)
İğrendim.

  • pandispanya  (07.02.14 09:31:59)
21 Mart Down sen. günü. bence bahsedilen polis değil.

  • female demon  (07.02.14 09:35:55)
harbiden çok trajikomik. yani seçici kurulun vasıfsızlığına gülsem mi? polisi o kadar yaptıkları şeyden sonra paklamaya çalışan zihniyete üzülsem mi bilemedim.

doğru, dürüst, işini hakkıyla yapan tüm polisleri tenzih ederim. ama ben bu yarışmada kasıt ararım arkadaş.

seçici kurula gel; burak özçivit, gülben ergen, ayşe özyılmazel, tolga karel.
  • himmet dayi  (07.02.14 09:39:32)
@female demon,

ortada yer alan küçük fotoğraflara dikkat et. down sendromu ile alakasız, polis ile alakalı.

e bi de zaten katılım 20 şubat, 21 mart da alakasız.
  • himmet dayi  (07.02.14 09:41:08 ~ 09:41:54)
bir de okullara yollamışlar, okulun panosuna asmak zorunda kaldım bunu.

  • nilmiye  (07.02.14 09:41:09)
bu ne lan harbiden.

"o da bir insan" slogani down sendromlular icin kullanilmissa -ki oyle duruyor- rezalet ama polis icin kullanilmissa anlamli, polislerin insan oldugu konusunda cogu kisinin suphesi var.
  • nawres  (07.02.14 09:41:48)
@himmet dayi, soruyu açan arkadaşın bana tik atmaması ne kadar ironik :) evet iğrenç diyenlere tik atmalar falan.
son katılım 20 şubat diyor, ne zaman incelenir sonuç ne zaman çıkıyor belirsiz. bu soruyu açmadan önce daha iyi araştırılıp, sorulmalı.

  • female demon  (07.02.14 09:49:03)
@female demon

"istanbul emniyet müdürlüğü 2. ulusal polis fotoğrafları yarışması" başlığı sana bir şey ifade ediyor mu? iem'in istesinde de şu açıklama var:

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından bu yıl 2. düzenlenecek olan fotoğraf yarışması, kamuoyunda toplumsal güvenlik sorumluluk kültürünün oluşturulması Fotoğraf sanatı yoluyla Polis-Halk İlişkilerini geliştirmek, polisin kültür ve sanat alanında faaliyetlerini topluma yansıtmak ve fotoğraf sanatçılarını teşvik etmek amacıyla düzenlenmiştir.

Daha nereyi araştırmam gerekiyor emin olmam için?
  • nilmiye  (07.02.14 09:52:39 ~ 09:53:47)
Adamların internet sitesinde bu var. Down Sendromlu çocuğu da insanların vicdanını kullanmak, yumuşatmak için koymuşlar. Bu kadar basit bişey.

www.iem.gov.tr

Edit: Bunlar da yarışmayla ilgili tüm önemli tarihler:

Son Katılım Tarihi : 20 Şubat 2014
Seçici Kurul Değerlendirmesi : 01 Mart 2014
Sonuç Bildirimi : 10 Mart 2014
Ödül Töreni ve Sergileme : 02-10 Nisan 2014
  • pandispanya  (07.02.14 09:53:51 ~ 09:54:52)
gençler sakin.

1996 yılında, polis haftası için düzenlenen şiir yarışmasında birinci olmuştum. ne kadar gerizekaalı bir adammışım.
  • [silinmiş]  (07.02.14 10:00:23)
fotograf yarismasinin jürisinde sadece iki tane fotografci var, bunlardan biri de özer kanburoglu. fotografla ciddi bir sekilde ugrasan her hangi bir türk genci, özer kanburoglu ismini gördükten sonra listenin gerisini okumaz.

  • atmacaged  (07.02.14 10:33:26)
bence şu kareyi göndermek lazım

www.bianet.org
  • arafa  (07.02.14 11:17:10)
tam işte iyice yorulmuş ve bunalmışken iyi geldi, çok güldüm, teşekkürler @nilmiye.

  • sistem enkazı  (07.02.14 14:54:18)