Çok konuşan arkadaş?

Öncelikli bilgiler: Ben dişi, o dişi, sevgilisi var muhtemelen ondan çok benimle konuşuyor.

Kız o kadar çok konuşuyor ve hayatının gereksiz ayrıntılarından o kadar çok haberdar ediyor ki beni, sıkılıyorum artık. Kendime özel bir alanım kalmadı. İyi hoş kız ama beni bunalttığını farketmiyor, imalar işe yaramıyor. Severim de kötü birisi değil, ne yapsam da bi rahat nefes alsam?

güzel bir dille onu kırmadan anlat ve dua et yanlış anlamasın.
hadi iyi şanslar.

  • in search we trust  (10.11.13 21:06:34)
Her türlü kırılacaktır bence

  • Idonthaveausername  (10.11.13 21:09:16)
yakınsanız bi' yeter. diyebilirsiniz. yakın değilseniz, işim var sonra konuşalım diyerek uzaklaştırabilirsiniz.

  • ykyt  (10.11.13 21:09:51)
ima ise yaramiyosa, daha acik ama medeni bir sekilde konusacaksiniz.

bak sevilcim yanlis anlama da, biraz fazla detay veriyosun ve ben bundan biraz sikiliyorum

bak sevilcim yanlis anlama da, benim de kendime gore dertlerim, hayatim ve ugrasmak istediklerim var, sen bu kadar detayli anlatinca biraz fazla zaman gidiyo,

bak sevilcim, yanlis anlama da, su anda yapmam gereken cok isim var, hic musait diilim.
  • compadrito  (10.11.13 21:14:13 ~ 21:14:38)
cevap vermeyerek veya alakasız, saçma cevaplarla ondaki anlatma isteğini yok edebilirsin ama çok samimi arkadaşınsa takmaz, devam eder.

  • ontheroad  (10.11.13 21:19:12)
ziya paşa okut !

nush ile uslanmayanı...

diye gir ^_^
  • kuul  (10.11.13 22:11:39)
ben erkeğim ve aynı dertten ben de muzdaribim ve bu kişi benim ev arkadaşım.ben bu mevzuyu 50 kere söyledim hatta kırıcı bir açıklıkla söyledim ''çok gereksiz konuşuyosun,ayrıntı veriyorsun,ana fikri ver geç'' minvalinde şeyler söyledim ama o an için kabul ediyor konuştuğunu ve aramızdaki samimiyete güvenerekte kırılmıyor.gelgelelim davranışta bir değişme yok ben de aşırı sıkıldım senin gibi çoğu zaman anlatıyor dinlemiyorum ve o da farkında dinlemediğimin.

bu tamamen karakter meselesi ya onu o haliyle kabul ediceksin ya da daha az görüşeceksin bunun başka çözümü yok.
hee ben mi napıcam seneye ev arkadaşlığımızı bitireceğim (sırf bu sebepten değil tabi ama bunun da büyük etkisi var )
  • babasi iskandinav annesi bayburtlu  (10.11.13 22:24:08)
bende de var bunun aynısından. sevgi olmasa katlanılmaz da sevgi olduğu için sabrediliyor. benimkinin sevgilisi yok ama sevgili adayları ve hoşlandıkları tonla; her birini ayrı ayrı anlatıyor. içim şişiyor ama mecbur dinliyorum. sabretmek tek çözüm.

  • devilred  (10.11.13 23:56:31)
konuşkan arkadaş iyidir. asıl konuşmayınca sorun etmen lazım. bana sözlükten bi fotorafınızı gönderirsen daha net bir şey söyleyebilirim.

  • midesiz  (11.11.13 11:38:32)
Gözden kaçırılmış ek bilgi: Her facebook postunu beğeniyor! Hepsini. Kesinlikle alakası olmadığını bildiğim konularda bile.

  • kahin ahtapot paul  (11.11.13 11:52:15)
sevgilisi var demesen aynı kişi olduğunu düşünecektim. yemin ederim bir şey yazmaya korkar oldum facebook'ta. en alakasız şeyleri bile beğeniyor, hatta çoğuna da yorum yapıyor. mecburen cevap veriyorsun, ama çoooooook sıkıcı.

  • devilred  (11.11.13 13:21:11)
net ol. şu an seninle konuşmak istemiyorum de.

  • matematik koyu  (11.11.13 18:50:58)
davranısını eleştirme. reddet, ertele, oyala, lafını böl. bıkar illa ki.
eleştireceksen de şaka yollu dikkat çek.

  • yarmasimo  (12.11.13 14:37:59 ~ 14:39:12)
laaaaan allah kahretmesin bu ileti bana sandım bi an..

şu anki rahatlama hissimi anlatamam ben değilmişim..

bence artık sil şu kızı ya yetti gari. neyi beğensem çat altta ablanın adı o daha önceden beğenmiş bile..

abi sen bir şey paylaşıyorsun, birkaç saniye geçmeden beğeniyor kızda otomotik beğenme hali var..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (15.11.13 21:57:49)
açıkça söylesen de değişmez bence.

ben erkek olmama ve arkadaşım da "vaay kardeşim, konuşalım yaaa, sen anlat ben dinliyim" diyecek son adam olmasına rağmen resmen affedersin skiyorum adamın hayatını. sıkılınca tribe giriyo, fark ediyorum, ama bi şey diyemiyo. ibnelik değil mi, konuşuyorum ben de.

kafama estiği gibi konuşabildiğim tek insan o çünkü. sen de onun için öyleysen kaçışın yok.
  • der meister  (15.11.13 22:05:33)