polisten nefes kesen operasyon

bugün haberlerde izledim.

Polisten filmleri aratmayan nefes kesen operasyon, bunu duyunca ilgimi çekti olay şundan ibaret.

2 tane polis arabası yolda giden tır durduruyor, tır şoförü inip yere yatıyor hemen. poliste arabada çantaları açıyor.

Böyle basit bir durumu filmleri aratmayan nefes kesen operasyon diye tanıtmaları nedendir ? polislerin tabiri caizse götünü kaldırmaya mı çalışıyorlar,

şu an polislerin insan öldürme yetkisi var zaten, daha ne diye böyle yapıyorlar.

Propaganda. polislerin ne kadar zor işler yaptığını, neler başardığını, aslında ne kadar iyi ve cefakar olduklarını gösteriyorlar işte hesapta.

  • pandispanya  (29.08.13 11:31:33)
turk medyasinin izlenebilmek icin gotunu yirtmasi, her turlu maymunlugu, ahlaksizligi yapmasi yaninda bisey degil bu.

  • nawres  (29.08.13 11:31:42)
CEM UZAN'a HAPİS ŞOKU!!!!

  • godsparticle  (29.08.13 11:32:29)
haberi şöyle sunduğunu düşünsene:

------------------spoiler------------------

polis, hareket halindeki TIR'ı durdurup, içindeki çantaları kontrol etti. XXX kadar eroin-kaçak mal tespit edildi.

------------------spoiler-----------------

sence bi etki, heyecan uyandırır mı haberi izleyende?
  • bilmemkacincinick  (29.08.13 11:32:51 ~ 11:36:07)
Polis propagandası değil TÜrk medyasının mallığı.

Habertürkte
ŞOK ŞOK ŞOK
BİR BANKA KAPANDI

haberini görüp açtığımda ve ABDde siktiri boktan bir 5bin nüfuslu kasaba bankasının kapandığını okuduğumda artık hiç haber sitelerinden okumuyorum haber.
  • efrasiyab87  (29.08.13 11:38:40)
medya maymunluğu. şok şok şok x ne yaptı derler, merak ettirirler işte.

ayrıca bu nasıl bir bakış açısıdır ya? yani olayı nasıl polisleri aklamaya çalışıyorlar a yordunuz çözemedim. her polis hareketini böyle bir durumla bağdaştırmamak lazım.
  • ne nicki be  (29.08.13 11:39:33 ~ 11:47:14)
çünkü tır şöförünün nefesini kesmişler

  • ermanen  (29.08.13 11:41:11 ~ 11:41:24)
@konusma ben konusuyorum daha bitirmedim

o yazdığın küfür ne olursa ne olsun edilmemeli, ben polis kardeşiyim. Fakat ikimiz çok farklı görüşlerdeyiz,
  • facebook  (29.08.13 11:49:32)
@facebook niye küfür edilmiyormuş?
cinayet onlarda, hırsızlık, tecavüz ne ararsan var. arkalarında da onları kollayan bir yığın soysuz. ve hatta silahlar ve yasalar.
bizim elimizde ne var? hiç. küfür de mi atmiyah?
  • yapacakbirseyyok  (29.08.13 12:22:23)
birader her sikimi de polise bağlamayın artık ya. öyle başlık atıyor ki ilgi çeksin izlensin işte.
habertürk'ün anasayfasında lazio başkanından şok eden açıklama!!! diye haber var alevli toplar bilmemne giriyorsun adam sadece teklif yapmadığını açıklamış.

tamamen medya kuruluşlarının ilgi çekme çabası, ki işe yarıyor.
  • xenophobe  (29.08.13 12:25:45)
küfür etmeyin demiyorum, o küfür ağır biraz,
polislerden zerre kadar haz almam ve saygı duymam bende küfrederim ama annesinin orospu olduğunu söylemem.

  • facebook  (29.08.13 12:26:38)
Haberi bende izledim. Bi polis yere yatırdıkları şöförün üstüna ayağını koyup poz veriyordu. anla yani.

  • sifirin altinda  (29.08.13 12:55:08)
Polis propagandası olarak düşünme bunu. Örneğin bikini giyen her ünlü için de "yürek hoplattı" falan derler di mi?

  • electra kompleksi  (29.08.13 14:29:58)
arkadaşlar kendinizi bu kadar çabuk gaza nasıl getiriyorsunuz vallahi ağzım açık izliyorum. bahsedilen durum sadece polis vs. ile ilgili değil ki hemen her haberin linkte böyle yarısı var. kalan yarısını merak uyandıracak şekilde bırakıyorlar ki tıklansın. şimdi işin uzmanı değilim tabi ama bu sitenin ziyaretçi sayısı aldığı tık sayısı vs'ye göre oralardaki reklamların değeri değişiyor.

her boka da algıda seçicilik oynamayın anasını satayım !
  • kuul  (29.08.13 16:25:25)