çok tatlı olmuşsun!

dedi bugün bir senedir görmediğim sınıfımdaki bir kız arkadaşım. bugün yaz okulu ders kayıtları sırasında diğer arkadaşların ve hocaların yanındayken merhaba nasılsının ardından başlıktaki ifadeyi söyledi gülümseyerek. ders kaydı ve kalabalık yüzünden konuşmadık. ben de gülümseyip iyiyim sağol gibisinden cevapladım sadece.

ben ayrılmadan önce de muhabbetimiz naber nasılsından halliceydi. bir ara telefon numaramı almıştı ve ardından okul bitti, ben gittim. son görüştüğümzde yüzüm sakalsız, saçlarım kısa idi. şimdi ise saçlarım omuzlarımı geçiyor ve dalgalı. sakal da var biraz.

ne anlama gelir tatlı olmak kızların dilinde? direk friendzone tarzı bir şey değildir dimi?

kizlarin ayri bir dili yok sayin arkadasim.

  • f_d  (04.07.13 00:35:46)
ben de ezelden beri tatlıyımdır, çok iyiyimdir ama tünelin sonu bombok bi yere çıkıyor canım kardeşim.

  • nickimin hakkini veremedim  (04.07.13 00:36:30)
sana ordan ekmek çıkmaz :(

  • angina pektoris  (04.07.13 00:44:04)
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (04.07.13 00:45:00 ~ 00:46:41)
Abi hakikaten tatli olmus olabilirsin. Belki altinda mesaj yatmiyordur.

  • mat couthon  (04.07.13 00:48:04)
hafız buna yorum yapsak da doğru olmaz. çünkü detaylar yeterli değil. bence diğer arkadaşların yazdıklarına da inanma. kızla bikaç kez daha görüşün ondan sonra detayları anlatarak tekrar duyuru aç. tabii bu benim görüşüm.

  • zombie0  (04.07.13 00:51:13 ~ 00:57:30)
Sacli sakalli bi er kisiye tatli demekte neyse artik cozemedim

Acaba esniyor muydun o sira da tatli gorundun

Agzindan bir anda cikmis sonra da hay allah ne dedim ben diye 3 gun gozune uyku girmemis de okabilir

Fazla havaya girme hatta unut sen o ani.
  • cecilia  (04.07.13 00:54:01)
yok ya ekmek beklediğimden değil de tatlı olmussun ifadesini hakaret olarak mı almalıyım yoksa iltifat mı onu tam seçemedim. benden yirmi yaş büyük olsa ve böyle bir şey dese belki hoşuma giderdi ama bir kız arkadaş tarafından bunun söylenmesi benim pek hoşuma gitmedi.

  • dahinnotha  (04.07.13 01:18:06)
50/50 hocam. o mânâya gelebilir de, hiç bi mânâya gelmeyebilir de...

zombi'nin dediği gibi, biraz daha çalışın, bakalım gerisi gelecek mi?
  • compadrito  (04.07.13 05:48:54 ~ 05:49:21)
evet belki de sadece çok tatlı olmuşsundur ve hepsi o kadardır, kızlar yaşa bakmadan bunları diyebilir, küçük olsaydım belki diye düşünmemelisin, kediye yerim diyenlerden bahsediyoruz

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (04.07.13 07:38:56)
bence iyi bişey söylemiş ya

  • meriadoc  (04.07.13 11:39:44)
bu kızlar inadına yapıyor bunları. ya da biz erkekler her koşulda kızlara ilgi duyduğumuzdan oralara çekiyoruz.

  • fuzzy olmak istemistim  (04.07.13 13:00:01)
Çok tatlısın hep böyle kal diyene ne diyelim o zaman?

  • fiber  (04.07.13 18:32:29)