Garanti Bankasına alternatif banka?

Ağalar az önce kredi kartımdan alınan ödemeyi iptal için aradım garantiyi yok öyle dedi bende tüm hesapları kapatcam dedim kapat dedi.

yanlız şöyle bir durum var ben bazı sorunlar nedeni ile asgari ücrete yakın bir geliri olan adam olmam rağmen bu bankdanın 20bin limitli bir kredi kartı var cebimde. Başka banka kartımda yok.

A) şimdi başka bir bankaya gidip durum bu diyerek gelirimi belgelemeden 10k üstü bir kart alabilir miyim?

B) işlerin çoğunu internet şubesinden yapıyoruz internet şubesi sağlam ve kullanılabilir olan önerebileceğiniz banka hangisidir.

edit: asgari

Askeriden sonrasını okumadım ama iş bankası.

  • degisim90  (06.06.13 12:49:55)
her banka aynı bokun laciverti,
garanti kartını kapattırmadan başka bankadan kart başvurusu yap, referansda o kartı göster, onlar limitini vs görebiliyorlar belki yüksek verilir.
yeni kartın geldikten sonra da garantiyi kapatırsın.
  • ravenudon  (06.06.13 13:41:14)
alamazsın kesin, bi kere vermişler kapatma.

  • ekaterina  (06.06.13 13:44:59)
iş bankası internet ve işcep konusunda başarılı bence. ben de çok kullanıyorum.

  • kisa bisey olsun istemistim  (06.06.13 14:34:03)
a alamazsın
b yapı kredi

  • i am so so serious  (06.06.13 14:41:02)