Herkes Oldugu Yerden Bilgi Verebilir mi?

Oldugunuz sehirde/ilcede hatta ulkede (malum yurtdisinda da organizasyon yapilmaya calisiliyor) su anda durum nedir?Insanlar tepki gostermeye devam ediyor mu?

Bu sekilde bilgi alirsak en azindan genel durum degerlendirmesi yapabiliriz kendi icimizde.

toronto, queens park'ta eylem var. televizyon kanallarının gelmesi bekleniyor

  • ermanen  (01.06.13 02:57:28 ~ 02:58:23)
izmir alsancaktaki olaylar malüm. şu saatte bornova civarında oturanlar da evlerinden çıkıp sokaklara dökülmeye başladı.

  • nedensizce  (01.06.13 02:57:51)
Dolmabahceden barbaros bulvarina geldim simdi. İnsanlar hepsi disarda tencere tva alkis islik ses yuksek btn arabalar kornaya basio. Bi grup taksime cikmayi denio. Bi kisim hep burda. İnanilmaz ses var. Gayet kalabalik. Ben taksimi deniyorum ama evden ilac toplicam sabah gidicem. Krem agri kesici ilac ihtiyaci vrdi bn en son istiklaldeyken. Besiktastan Taksime gidicekler bana msj atsin. Gidecegim yine

  • gloria  (01.06.13 02:58:52)
şişli/harbiye aralıksız gaz atılıyor.

  • lord  (01.06.13 02:59:30)
İzmir/Buca çıt çıkmıyor.

  • iste o kavunici balik  (01.06.13 02:59:34)
Telefonda konuştuğum teyzem bakırköyde insanların tencere ve tavalarla sokağa çıktığını söyledi..

Benim oturduğum yer bayrampaşa, ses seda yok..
  • mutekebbir  (01.06.13 03:00:29)
kocaeli'de yarım saat önce falan kocaeli üniversitesi umuttepe kampüsünde öğrenciler yurtlardan dışarı çıkıp hükümet istifa diye bağırıyordu.

yine aynı saatlerde izmit cumhuriyet parkında insanlar toplanmıştı.

muhtemelen iki grupta devam ediyordur.
  • rahip janick  (01.06.13 03:02:59)
küçükçekmece sessiz ne yazık ki

  • elçiye zeval olmaz  (01.06.13 03:03:59)
Butun barbaros insan doldu. Kosarak grlen maskeliler panzer gelicek diyorlar. Sanmiyorum ama yeterli kalabalik var. Kipirdanmio artik

  • gloria  (01.06.13 03:04:17)
Kocaeli: Şu saatte merkezde 50-100 civarı gösterici olması lazım, en son kitap okuyorlardı. Akşam 5 gibi sorun çıkmayan bir protesto yapıldı, birkaç yüz kişi katıldı ona da.

  • roket adam  (01.06.13 03:04:41)
Kocaeli: Şu saatte merkezde 50-100 civarı gösterici olması lazım, en son kitap okuyorlardı. Akşam 5 gibi sorun çıkmayan bir protesto yapıldı, birkaç yüz kişi katıldı ona da.

  • roket adam  (01.06.13 03:04:43)
Hisarüstü/Boğaziçi Üniversitesi sokağa döküldü.Etiler,Hisarüstü halkı onlara destek veriyorlar.Çatallarla,tencelerle olabildiğince ses çıkartıyorlar.Arabalar kornalarla katılıyor.

  • botucat  (01.06.13 03:13:10)
Barbarosta su ile puskurtneye basladilar. Besiktasta da artik panzer varrrr

  • gloria  (01.06.13 03:18:19)
İstanbul/Acıbadem'de sürekli korna sesleri ve tencere tava sesleri var. Yaklaşık 1 saattir aralıksız sürüyor.

  • Dynamole  (01.06.13 03:18:55)
izmir mavişehir amk bütün zengin bebeleri uyuyor

  • exodia  (01.06.13 03:22:38)
Düzce'de herkes uyuyor.
Düzce halkının yüzde biri bile biliyorsa olanları, ne mutlu.

Yeni öğrendim, şu an toplanıyorlarmış merkezde Anıt Park'ta. Gerçekten çok ilginç bu.
  • djarwi  (01.06.13 03:34:05 ~ 03:41:38)
ktü kampüste saat 3.30 gibi başladı, hala devam ediyor, güzel de sesleri çıkıyor.

  • ceoz  (01.06.13 04:07:39)
kağıthane. iki saat önce iki apaçinin kavgasıyla heyecanla balkona fırladım.. maalesef tık yok.

  • gang leader of wasseypur  (01.06.13 04:31:45)
@bilkent üniversitesi

hayalet kasaba, gerçi finaller bitti, herkes dağıldı memleketine.
  • edgenabby  (01.06.13 04:50:31)