İnternet sağlayıcılar

Limitsiz olarak alınabilecek en uygun kampanya su an hangisi?
TTNET yalın internet bile olsa 15 lira ücret kesiyor sanki telefon varmış gibi.
Benim için önemli olan limitsiz olması ve ucuz olması. yok mudur böyle bir kampanya vb hernhangi bir şey?

uydunet. kablo tv varsa tabii ki.

  • sutlu nescafe  (12.03.13 11:52:31 ~ 15:37:04)
yalın internete 15 vereceğine 9tl kablotv ücreti veriyorsun. adil kullanım kotası denen saçmalık da hiç bir hızda yok... limitsiz gerçek limitsiz.

uydunet. 4-5 ay kullandım elektrik kesildiğinde internetin de kesilmesi hariç sorun yaşamadım.(apartmandaki kutuda kesintisiz güç kaynağı vs. yoktu pc açık kalsa bile 1 saniyelik kesintide internet gidiyordu, her yerde aynı mıdır bilmiyorum.)
  • ucan spagetticanavari  (12.03.13 12:08:34)
uydunet'in desteklendiği bir şehirde yaşıyorsan kesinlikle uydunet. diyorlar ki, adil kullanım kotası uygulaması bile yokmuş!
aksi halde, diğerleri aynı bokun sarısı. hiç bir fark yok.

  • pangea  (12.03.13 13:08:32 ~ 13:08:41)
uydunet benim bulundugum yerde hizmet vermiyormus. Yok mudur bir yolu hizmet vermesinin bunların? ttnet ve diğerleri resmen geciriyor.

  • keah  (12.03.13 14:25:56)
yakınlarda bir yerde varsa (üst sokak-alt sokak) altyapı masraflarını karşılarsan getirebiliyorlardı bir zaman. evet. saçma bir uygulama.

  • sutlu nescafe  (12.03.13 15:36:34)