[]

ipad için ekran koruyucu kullanmaya gerek var mı?

varsa ekran hassasiyetini azaltmayacak kaliteli bir ürün önerir misiniz? teşekkür ederim.
 
dikkatli kullanırsan yok bence telefon gibi değil.


  • midheaven  (27.02.13 09:12:41) 
1 seneden fazladır ekran koruyucusuz hatta hiç koruyucusuz kullanıyorum. ev ortamında olduğu için çok sıkıntı yaşanmadı. elbette bir iki kere yere falan düştü ama taşa betona yüksekten düşmediği sürece sıkıntı yok.


  • ozdek  (27.02.13 09:14:08) 
@ozdek midheaven ; çizilmeye karşı dayanklı yani di mi ben biraz titizim de, peki arka yüzeyi nasıl?


  • goodbyecruelworld  (27.02.13 09:15:43) 
arka yüzeyi çabuk çiziliyor, alüminyum, ben kılıf aldım ama cama koruyucu yapıştırmadım. bence koruyucular hassasiyeti acaip azaltıyorlar hoşuma gitmiyor o cama dokunmak gibi değil.


  • ekaterina  (27.02.13 09:19:59) 
ipad 2 var bende arkadaki elma logosuna kutudan çıkan elma logosunu yapıştırdım sadece. onun dışında 5-6 yaşındaki çocuğumun da kullanmasına rağmen herhangi bir sıkıntımız yok çizik vs oluşmadı hiç.
ekranı da çizilmeye karşı gayet dayanıklı. ev ortamında sıkıntı olmaz ama dışarıya çok gidecekseniz çantaya öylesine falan koyacaksanız güzel bir kılıf almak şart. ben dışarı giderken bile notebook için olan sırt çantasıyla taşıdım/taşıyorum ve dikkat ediyorum genelde o yüzden sıkıntı olmadı. tamamen size bağlı.
ilk başlarda en çok stresi çocuğa vermede yaşıyorduk ama ona da telkinlerle malını güzel kullanmasını öğrettiğimiz için mutluyum.
  • ozdek  (27.02.13 09:55:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.