Breaking bad - The Wire?

yahu ne var bu kadar bu dizilerde, her dizi sorusunun altında var ikisi de. onu geç breaking bad çogzel ikinci en güzel dizi ise wire'dır diyen tonla adam çıktı. noluyor lan, harbiden çok mu güzel, izleyeyim mi? yoksa family guy'daki olay mı var yoksa hakkaten :P

family guy'daki olay nedir bilmeyenler için; www.youtube.com

Wire'yi daha izlemedim, indirdim kenarda. izleyecek güzel dizi kalmadığı zaman sıkılmamak için saklıyorum o kadar övgüden sonra.

Breaking Bad güzeldir(izlediğim en iyi ilk 5 dizi arasındadır) ama Supernatural kadar değil.
en iyi dizi Supernatural.
  • ucan spagetticanavari  (08.02.13 19:27:57 ~ 19:28:45)
@ucan spagetticanavari, diğer 3 ü neler merak ettim. supernatural'i izliyorum zaten.

  • ekaterina  (08.02.13 19:31:49)
Breaking bad'i izliyorum 2 haftadır. Çok sarmamakla birlikte izletiyor.

  • ravioli  (08.02.13 19:38:21)
breaking bad'i üçüncü sezona kadar sabret. en iyi dizi olur senin için.

  • 1 saat bende 50 dolar  (08.02.13 19:40:25 ~ 19:40:45)
Breaking bad i yeni bitirdim, yani sezonların hepsini, daha gelicek 8 bölüm daha, şöyle bir bakıyorum da, diyeceğim tek şey, BAŞLA, yok böyle bir dizi, mükemmel bir şey, ilk başlarda nededini bilmeden öylesine izledim, sonra ne kadar epik olduğunu gördüm, the wire a da dediğin gibi bu öneriler sonucu başladım, dizi bildiğin KALİTE.

2 sinede başla, anlayacaksın zaten bitirince, öyle sahneler, öyle güzellikler var ki...

yalnız büyük bir sorumluluğun var, hiçbir karakterin adını google a imdb ye ekşi ye yazmayacaksın, ekşiden breaking bad başlığına, veya bir karakter başlığına girmeyeceksin, 1 tane spoiler yediğin an, biter breaking bad, bir anlamı kalmaz, spoiler yemeden 5 sezonu da bitir, en sevdigin dizi olacak
  • wayne  (08.02.13 19:41:18)