nasıl alabilirim la ben bu iphone 5 i?

kredi kartı limitim 2100 lira falan şu anda.
faturasız vodafone hat sahibiyim.
amacım 24 ay taksit yapmak...
ama çıkar yol bulamadım?
teknoloji marketlerinde 2200 küsur ve en fazla 12 taksit yapılıyor.
vodafone aylık 148 liralık paketi çok uygun ama ona da kart limitim yetmiyor?

edit: beyler zorlanma yok. ben sadece maddi planımı bu şekilde yapmak istiyorum. yoksa ayağımı yorganıma göre uzatıyorum. hatta peşin alma alternatifini de düşünebilirim...

ayranı yok içmeye diye başlayan bi atasözümüz var onu hatırlatayım dedim..

alma bence, eğer telefonun bozuk değilse bulaşma hiç..
  • hosein  (16.01.13 14:04:21)
burada az önce 1750 liraya pasaport kayıtlı satan birisi vardı. onunla anlaşırsanız sanalpazar'a koysun telefonu, komisyonunu da siz ödeyin ve 12 taksitle alın, ona para tek seferde yatacak zaten.

diğer yandan paranızı nereye harcayacağınızın hesabı bana düşmez ama bu kadar zorlanıyorsanız iphone almak zorunda değilsiniz, piyasada muadili bir dolu akıllı telefon var. 2 sene telefon taksidi ödemek pek mantıklı bir davranış değil. ki zaten taksitler bittiğinde iphone 6 çıkmış olur.
  • kayranin kedisi  (16.01.13 14:06:01)
bankanı ara limitimi 200 lira arttırmak istiyorum de.

  • zgn  (16.01.13 14:06:30)
express limit diye birşey var kartlarda, bankanla görüşüp açtırabilirsin. limitini etkilemiyor. ayrıca 12 nin üzerine de taksit yapılabiliyor vade farkı ödüyorsun.

  • interview with the vampire  (16.01.13 14:07:06)
internetten al. sahibinden falan taksitte yapıyorlar fiyatlarda çok uygun.

  • Gucci  (16.01.13 14:13:18)
bence senin gözün kararmış. sakin ol bir daha düşün. 2.200...

Niçin alıyorsun, bende iPhone 5 var demek için mi? ihtiyacın var ondan mı?

Mesele ihtiyaçsa 4s, 5e göre daha stabil ve IOS 5x yazılımıyla iPhone 5'te karşılaşılan prpblemlere sahip değil. 5teki bataryanın kasa içinde fıldır fıldır oynamasından bahsetmiyorum bile.

Haa bende 5 olmalı 5 olsun çocuğumu keserim diyorsan para senin paran limit yükselt. olacakları gör. Tüm yumurtaları bir sepete koymak gibi.
  • 4530 merkez  (16.01.13 14:13:49)
2100 lira limitin tamamen boşsa kartına 200 tl daha yatır, limitin 2300 tl ymiş gibi taksitli alışveriş yap?

  • giderbey  (16.01.13 14:45:32)
sanalpazar'dan alabilirsin. bir sürü ilan var. 24 dğeil de 12 taksit oluyor ama en fazla.

  • mahsunkul  (16.01.13 15:26:28)