Ekşi Duyuru'nun meşhur kedisi yeni yuvasını arıyor

Önceki yılbaşından önce kaybolan, önceki hafta kediebesi'nin yardımıyla bulunan Neşeli'ye yeni yuva arıyoruz. Sorumluluğunu alanlar kulaklık kemirdiği, perdelere atladığı gerekçesi ile Neşeli'ye artık bakamadıklarını söylediler. Daha önce de benzer gerekçelerle bakamayacaklarını söylemiş, yeni yuva(lar) bulmamıza rağmen vermekten vazgeçmişlerdi.

2 yaşında, dişi, güpgüzel tüyleri olan uysal bir kedi.

İletişim için:
Esin 0555 743 91 03

Ekşi Duyuru'daki önceki ilanları (fotoğraflar da var) krolojik sırayla:

www.eksiduyuru.com

Benim erkek bir kedim var, kıskanç biraz, gelecek ay kısırlaştıracağım (henüz 10 aylık olmadığı için onu bekliyoruz) eğer o zamana kadar yuvalanmazsa ben alabilirim. En son çare olarak beni düşünebilirsiniz. Şu an alırsam kedim hırpalayabilir yavrucağı. Aklınızda bulunsun bu da. Yazık yavrucağa, bir türlü ev bulamadı.

Edit: Veya gerekirse şimdi de alabilirim tabii ki. Sadece bebek hırpalansın istemiyorum.
  • alicia_dominica  (17.01.13 10:15:10 ~ 10:19:25)
dun gece biriyle gorustuk ama onceligimiz ankara veya istanbul oldugu icin biraz sikinti var.
cok tesekkurler, yuvalansa da yuvalanmasa da haberlesiriz zaten.

  • elxa  (17.01.13 11:09:05 ~ 11:13:52)
Tamam. Ankara'da oturuyorum ben de zaten. Takip edeceğim bu duyuruyu zaten ki kedicik tekrar sokaklara dönmesin.

  • alicia_dominica  (17.01.13 11:19:12)