Başa döndük - O acayip kedi yine yuva arıyor

eksi duyuru'dan bir kedi icin ilan vermistim birkac ay once. sokaga terk edilen ve sokaktaki yasama bir turlu adapte olamayan, yollara yatan kediye yuva bulmustuk. ancak bugun evini acan kisi arayarak kediyi geri vermek istedigini soyledi.

kedinin kulaklik kemirdigini, giriste oturduklari icin disari cikmak istedigini soyledi. simdi yeniden yuva ariyoruz.

kediye yuva buldugumuzda ben ankara'daydim. sonra istanbul'a tasindim. "sen al." diyecek olursaniz ben zaten kedimizle yasiyorum ve kedimiz epileptik. yanina baska kedi almam imkansiz. ailem ankara'da onlar da kedi kotasini doldurmus durumda.

omur boyu bakabileceginizi dusunuyorsaniz - ki dilegim en azindan rumuzuna ve yazdiklarina asina oldugumuz birinin evini acmasi - iletisim icin sozlukten veya duyurudan bana mesaj gonderebilirsiniz. ilani sosyal aglarda paylasirsaniz da detayli_bilgi@hotmail.com adresini verebilirsiniz.

onceki ilan ve fotograflari icin: (git: 482210)

hizliresimyukle.com

kedi demek bela demek.
1.5 aylıkken bir siyam aldım.
ne ben onu bırakabildim ne o beni.
yanımda uyuyor pezevenk.
kedi iyidir, candır.
alın lan. insanlığınızı hatırlarsınız.
  • pukay de souza  (20.11.12 20:08:28)
kulaklık değil de direk kulak kemiren bir tekir kedim vardı, girişte oturuyorduk girip çıkıp duruyordu. çok özledim onu ya, gitti gelmedi. keşke bu, o olsaydı ama değil malesef.

  • zuppa  (20.11.12 20:16:26)
Yaaa çok üzüldüm:(

  • buff  (21.11.12 23:02:02)
Norveç orman kedisi bu sanırım,
İlan verirken öyle ise yazabilirsin, çok özel bir kedi bu, talibi çoktur. m.eksisozluk.com
Karakteri farklıdır bu cinsin, nasıl olmuş da arkadaşın istememiş anlayamadım
  • sadegazoz  (22.11.12 07:32:31)
bu kadar güzel bir kedi niye geri verilir ki? kulaklığı gizleyemiyor muymuş? hayret bir şey.

not: sen al diyenler olur. kedi alerjm var. alamıyorum.
  • sen git ben geliyorum  (22.11.12 15:05:25)
sadegazoz haklı bu kedi çok değerli. Dişi mi erkek mi?

  • vexations  (22.11.12 15:12:26 ~ 15:13:19)
Belki ben talip olurum. Ev halkına danışayım da.

Edit: Cık, olmadı.
  • 4dr4melech  (22.11.12 15:53:18 ~ 20:01:04)
kisirlastirilmis disi kedi.

  • elxa  (23.11.12 00:32:51)
yavrum ya, sevselerdi onu bunu kemirmesini sorun etmezlerdi :( çok güzel, uslu, bembeyaz bir ankara kedisini sahiplenenler ''bu çok uyuyo'' diyip geri vermişler barınağa geçen gün, ne insanlar var ya :/

  • kadifepanter  (23.11.12 08:05:23)
@kadifepanter o kediyi geri veren insnlar kendilerine sadece eğlence arıyorlarmış. :/ gerçekten çok acaip insanlar var.

  • zuppa  (23.11.12 08:17:27)
oha ya ben de sevinmiştim yuva buldu diye.
şimdi kedi nerede, ankara'da mı istanbul'da mı?

  • carline  (23.11.12 11:38:42)
Kedi ankaradaysa ben ilgilenebilecek birkaç arkadaşıma ulaşabilirim? Takip ediyorum bu yavrucağın ilanlarını kaç zamandır. Benim kedim yoldan geçen kedileri bile kıskanıp saldırayım derken cama çarpıp düşen bir sıpa. Ben alamıyorum o yüzden ama en azından ilanı dağıtabilirim?

Edit: Ankara'daki bir arkadaşıma mail attım. Umarım almayı kabul ederler.
  • alicia_dominica  (23.11.12 15:30:32 ~ 15:33:32)
kedinin de sansina herkes ne kadar guzel ne kadar muhtesem oldugunu soyluyor ama yuva bulamiyoruz bir turlu /:

bu arada norvec orman kedisine benziyor, evet.
  • elxa  (23.11.12 17:21:01)
ömür boyu bakarım ben buna, lütfen kimseye verme, ne olur.

  • deliren agackakan findik agaci dalinda  (23.11.12 17:45:47 ~ 17:46:50)
Son durum nedirarkadaşlar bizi haberdar edin

  • sadegazoz  (24.11.12 06:09:35)
haber bekledigim 2 kisi var. ama cok umutlu degilim. ankara ve istanbul disinda bir ilden de bir talibimiz var ama benzer surec yasanirsa ve kedi geri vermek istenirse diye korkuyorum. kesin sartimiz kediyi baskasina vermek isterse alan kisi, ilk bizimle iletisime gececek ve bizden onay almadan kedi hicbir yere hareket etmeyecek.

neticede onceki evini acan kisi de omur boyu bakarim diyerek ve yuva bulma sozlesmesi imzalayarak almisti. ancak bazi olumsuzluklar olmus, yapacak bir sey yok.
  • elxa  (24.11.12 07:32:52 ~ 07:54:39)
ilgilenen herkese cok tesekkur ederim. neredeyse baska bir sehre gidecekti ki kedinin sorumlulugunu alan kisi kediyi vermek yerine kosullari degistirecegini soyledi. kedi, evinde kalmaya devam ediyor. umarim daim olur bu kez. tekrar tesekkurler.

  • elxa  (27.11.12 20:14:33)
:)

  • sadegazoz  (27.11.12 23:18:14)