kokusuna aşık olmak

cidden çok güzel kokak kızlar kendisinden daha güzel olan bi kıza göre bile daha ön plana çıkabiliyor benim için. nedir bu kokudaki sır?

Koku en onemli sey, hayatin sirri resmen

  • heyamo  (01.01.13 23:46:05)
herkese platonik aşık olmandan.

  • macallan  (01.01.13 23:47:19)
insanın sevgilisine güzel parfüm almama sebebisin amk.

cevap: çünkü koku insanı en çok tetikleyen şeylerin başındadır. hafıza mesela...
  • sen git ben geliyorum  (01.01.13 23:48:30 ~ 23:49:02)
valla aynı anda 5 kızı hiç koklamadım şimdiye dek, ama doğru, koku önemli..

  • hope ender  (01.01.13 23:50:38)
rakı iter, nane çeker.

  • sezercik yavrum benim  (02.01.13 00:04:34)
koku ve ses. görüntüden çok daha önemli. insanı farklı biçimde etkileyebiliyor bunlar.
koku.nun beyinde yeri büyük. bi deney yapılmış, deneklerin burunları tıkatılmış ve bi kaç farklı peynir yedirmişler. adam tatlarını tam olarak idrak edip ayıramamış, hatta peynir diye yediklerinden biri patatesmiş, farketmemiş. bi yerde okumuştum bunu, kaynağını bilmiyorum.

  • dahinnotha  (02.01.13 00:05:54)
(bkz: feromon)

  • goldentitan  (02.01.13 00:19:26)
hayvanların çiftleşme dönemlerinde salgıladıkları kokulardan afrodizyak yapıldığına dair bir haber hatırlıyorum. yani koku çekiyor evet. kokusuna alışamadığınız biriyle yatamazsınız. sadece size özel bişey değil.

  • bihaber  (02.01.13 02:06:15)
sevince güzel geliyor koku bence sevmediğin birinin kokusunu böyle deli divane aramazsın

  • nunishuris  (02.01.13 02:34:06)
kendisinden daha guzel olan bir kiza gore daha cezbedici gelmesi gayet normal cunku koku gorsellikten daha guclu birseydir, adamin aklini alir.

genelde erkeklere cinselligi cagristiriyor, kadinlar icinde oyle ama erkekler kadar degil tabiki. her ne kadar klasik olsada rochas'a tepki gostermeyecek kadin yoktur herhalde, ayni sekilde lancome hypnose'a tepkisiz kalacak bir erkek oldugunu da sanmiyorum.
  • sabirstone  (02.01.13 08:52:14)
aşkın biyolojisini araştırırsan eğer herşeyin temelinde kokunun yattığını görüceksin
feromonlar.wordpress.com biraz fikir edinmek için okunabilir

  • inbeirut  (03.01.13 01:37:26)
kokuya azan erkek var lan daha nolsun

  • veilofsin  (03.01.13 09:00:30)
sen burdan yürü :)
çözmüşün olayı.

  • cecilia  (31.01.13 15:27:22)