tutunamayanlar vs dublörün dilemması

hangisini önce okuyayım?

tutunamayanlara ergen kitabı diyenleri duydum doğru mu ki?

herhalde şaka yapıyorsun?
tutunamayanları anlayabilecek kaç ergen var bilemiyorum.
dublorun dilemması kek, rahat okunur. oradan basla.
  • botamaniaensis  (29.11.12 22:04:23)
tutunamayanlar, türk edebiyatının zirvesinde yer alan birkaç eserden biridir :) fakat piyasa yapmak amacıyla millet eline alıp gezdirir oldu, ondan öyle demişlerdir. yoksa tutunamayanlar'ı okumak belli bir altyapı ister.

dublörün dilemması ise çerezlik bir kitap, kassan bir günde biter, okurken keyif alırsın, sonrasında pek bir iz bırakmaz.
  • ruhibirbanyo  (29.11.12 22:10:51)
ergen kitabı denmesi facebook vb sitelerde önüne gelenin olricli paylaşımlar yapmasıdır. paylaşanların ve ergen kitabı diyenlerin büyük bir çoğunluğu kitabı okumamıştır.

  • dibini gor  (29.11.12 22:18:33)
tutunamayanlara başla derim.ergen kitabı diyenlerden de kitap tavsiyesi alma derim.ama onlara birer adet ipek ongun kitabı hediye etmeni de öneririm.

  • neo  (29.11.12 22:33:03)
Tutunamayanları okuyup kavramak hatta sindirmek için belli bir alt seviyeyi geçtim bariz bir seviye gerekir... Dublörün dilemması hakkında söyleyecek bir şeyim yok...

  • koli bandı kafası  (29.11.12 22:34:52)