kahve makinasi?

evde tek filtre kahve içen kişi ben olduğum için öyle dev gibi makinalardan alasım yok. soft pod makinalardan da pek hoşlanmıyorum. araştırırken bi tek bu ürünü buldum. fikri olan/daha önce kullanan var mı? benzer kategorideki ürün tavsiyelerine de açığım tabi :)

www.tekzen.com.tr

moka denilen ocak üstü espresso aletlerini düşünmez misin?

  • kediebesi  (15.11.12 21:42:24)
ben de merak ediyorum önerileri. bu ürün için genel yorumlarda gördüğüm en büyük eksi ek ısıtıcısı olmadığı için kahvenin hemen soğuması.

  • nedensizce  (15.11.12 21:43:17 ~ 21:45:06)
eğer bütçe sınırlı ise makinadan ziyade french press almak daha mantıklı.

  • nouma21  (15.11.12 21:59:48)
@kediebesi i-ih.

@nouma21 bütçe kısıtlı değil de büyük makina alırsam mutfakta tezgahta tutamam; dolaba da koy kaldır yapmak istemiyorum.
  • simona  (15.11.12 22:01:59)
www.webdenal.com

şunu aldım memnunum şimdilik
  • zaugnakhaldun  (15.11.12 22:05:50)
dev gibi olmayanları da var onların hatta çok güzel görünüyorlar bence.
bütçe sıkıntın yoksa al bir tane kahvelerine hayran bırak herkesi:)
reklam gibi oldu ama harika bişidir kaliteli kahve makinesi azıcık yer kaplasın yani.
bu arada bulduğun ürün çok fena alma derim.
  • crimsonlady  (15.11.12 22:06:03)
@crimsonlady derdimi anlatamadım galiba :) koyacak yer yok tezgahta ve evde kahveyi sadece ben içiyorum o da bir iki fincan. gönül de ister gidip istasyon gibi profesyonel makinalardan almak ama sadece bir kişi için yazık.

  • simona  (15.11.12 22:11:54)
derdini anlattın da devasa şeyler değil bahsettiklerim. istasyon ya da hava alanı kadar değil yani. yeni çıkan modeller vardı, bir hafta önce gördüm o yüzden söyledim zaten.

  • crimsonlady  (15.11.12 22:55:36 ~ 23:35:33)