Haydi Gel Bizimle Ol

Haydi Gel Bizimle Ol programında ne oldu da ceza aldılar? Bugün program saatinde belgesel göstereceklermiş.

ceza mi aldilar yoksa yayindan mi kaldirildi acaba? bunu sormak lazim :)

www.kanalahaber.com
  • trimpot  (18.12.08 20:04:04)
Hayır ceza aldılar, saat 21 de rtük yazısı aktı ekrandan şu maddeye dayanarak filan diye ama işte ne dedikleri, nası bi kelime sarf ettiklerini söylemiyor tabi sadece yasal bi yazı geçti o kadar.

  • 3200  (18.12.08 20:34:51)
Toplantı Tarihi : 18.11.2008
Toplantı No : 2008/55
Karar No : 13

NTV logosuyla yayın yapan NTV RADYO VE TELEVİZYON YAYINCILIĞI A.Ş. unvanlı kuruluşun 19 Haziran 2008 tarihinde 20.38-22.43 saatleri arasında yayınladığı “Haydi Gel Bizimle Ol” adlı programda; 3984 sayılı Kanunun 4756 sayılı Kanunla değişik 4 üncü maddesinin (z) bendinde belirlenen “Gençlerin ve çocukların fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedeleyecek türden programların, bunların seyredebileceği zaman ve saatlerde yayınlanmaması” ilkesinin tekraren ihlali gerekçesiyle, Üst Kurulun 24.09.2008 tarih ve 2008/45 sayılı toplantısında alınan 24 nolu kararı doğrultusunda kuruluştan gelen savunma, Hukuk Müşavirliğinin görüşü ve kuruluşun müeyyide sicilinin birlikte değerlendirilmesi sonucunda “Haydi Gel Bizimle Ol” adlı program yayınının bir (1) kez durdurulmasına karar verilmiştir

sözlükten baktığım kadarıyla o hafta okan bayülgen konukmuş programa. bir müjde ar - okan bayülgen ürünü olabilir bu durdurma cezası
  • patricia teyze  (18.12.08 20:46:47 ~ 20:47:12)
kadınlar çok konuştuğu için biraz susturalım demişlerdir.

  • yazark  (18.12.08 21:21:05)
zikiş muhabbeti dönmüştür, genelde o maddeyi işleten o oluyo.

  • gerrain  (19.12.08 00:56:01)