yolcu otobüslerinden anlayan

neoplan ,Man , Mercedes-Benz Travego, Mercedes-Benz Tourismo hangisi daha iyidir, daha konforludur?

tourismoyu sakın tercih etmeyin. zaten şehirlerarası otobüsü değil. neoplan starliner en iyi otobüstür. ama diğer neoplanlar ortalama. travego da ortalama fakat iç donanım konforda çok etkilidir.

  • eipcack  (06.11.12 09:38:05)
eski modeller için olsa neoplan derdim ama son modelleri için hepsi güzel pek bir fark yok.

  • ozmania  (06.11.12 09:38:21)
En iyisi Setra'dır. Ondan sonra Neoplan gelir. Sonra Mercedes O 403. Ardından Mercedes Travego.

  • bilmemkacincinick  (06.11.12 09:39:44)
bacak boyunuz uzunsa setra daha iyi. koltuk mesafesi biraz daha geniş onlarda.

  • hosein  (06.11.12 09:42:21)
ben mercedes i tercih ederim otobüslerde.
arada kalite farkı var bayağı...

  • benaslindayohum  (06.11.12 09:47:41)
bildiğim kadarıyla koltuk mesafesi, bacak boyu vs. markaya bağımlı bir şey değli. zira firmalar bütün bu otobüsleri bakkaldan ekmek alır gibi bana bi setra gönder diye almıyor. sipariş üzerine hazırlanıyor. yani siz setra alırsınız, içine de 52 koltuk koy dersiniz 52 koltuk dizerler, tepedeki ışıkları falan ona göre ayarlayıp verirler. yok ben konfor isterim derseniz 48 koltuklu sipariş edersiniz, ona göre dizilip getirilir. bi tarafa tek sıra diz derseniz öyle yaparlar.tuvalet olmasın, oraya da iki koltuk ekle dersiniz, öyle üretirler. hatta elinizdeki otobüsün koltuk arkası tv'leri yoktur mesela, yolalrsınızi koltuklar yenileriyle değiştirilir, otobüsün kendisini değiştirmeden.

  • kibritsuyu  (06.11.12 09:56:18)
2+1 koltuk dizilimli man fortunalar en iyisi bence.

  • nuisance  (06.11.12 09:58:12)
setra ve man en iyisi bence.
setra o biçim konforlu bir araba, ses yok, ferah.
man fortuna geniş konforlu koltuk arası epey geniş ve süratli, bana kalırsa diğerlerinden en daha seri.
neoplan sadece tipten ibaret olan ve özellikle koltukları bi poka yaramayan içi basık bir araç ve en son tercihim olurdu.
  • seyduna6687  (06.11.12 10:16:16)
setra-travego-van holl bu 3 marka en iyisidir arkadaşlar
SAYGILAR
"detaylı bilgi" ====>> nuridemir06destek@gmail.com
  • nuridemir06  (06.11.12 16:19:05)